Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de San Luis
2009
(2.1)
Argentina / 19 Januari - 25 Januari
Edition: 3 (1005.0 Km)
Winner:
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
2010
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(2)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Alfredo Orlando Lucero Sosa
ARG
Lucas Sebastian Haedo
ARG
Xavier Tondo Volpini
ESP
Andres Ignacio Pereyra
ARG
Tweets by @TourSanLuis
Edities
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Laatste Winnaars
Palmares >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 4 >
San Luis
-
La Carolina
22 Januari
/ 165.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:57:53
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Klassementleider
:
12:40:39
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
SDA
03:57:53
2.
BRESCHEL Matti
SAX
00:00:06
3.
GAVAZZI Mattia
SDA
00:00:06
4.
GATTO Oscar
ISD
00:00:06
5.
FISCHER Murilo Antonio
LIQ
00:00:06
6.
BELLETTI Manuel
SDA
00:00:06
7.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
FUJ
00:00:06
8.
HAEDO Juan José
SAX
00:00:06
9.
BENITEZ ROMAN Jose Alberto
FUJ
00:00:06
10.
HAEDO Lucas Sebastian
COL
00:00:06
11.
JACQUES-MAYNES Andy
BPC
00:00:06
12.
GRIVKO Andriy
ISD
00:00:06
13.
PEREYRA Andres Ignacio
00:00:06
14.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
PRT
00:00:06
15.
KUSZTOR Peter
ARH
00:00:06
16.
BLANCO RODRIGUEZ David
PRT
00:00:06
17.
OCHOA Carlos José
SDA
00:00:06
18.
SCHILLINGER Andreas
TSP
00:00:06
19.
PRONI Alessandro
ISD
00:00:06
20.
RAMIREZ ABEJA Javier
ACA
00:00:06
3
Uitvallers
0.
BONGIORNO Guillermo Ruben
DNF
0.
SUAZA LOPEZ Jaime
DNF
163.
CERVANTES DIAZ Omar
TUA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken