Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de San Luis
2009
(2.1)
Argentina / 19 Urtarrila - 25 Urtarrila
Edition: 3 (1005.0 Km)
Winner:
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alfredo Orlando Lucero Sosa
ARG
Lucas Sebastian Haedo
ARG
Xavier Tondo Volpini
ESP
Andres Ignacio Pereyra
ARG
Tweets by @TourSanLuis
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
2015
DIAZ Daniel Ricardo
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
DIAZ Daniel Ricardo
2012
LEIPHEIMER Levi
2011
ARRIAGADA QUINCHEL Marco Antonio
2010
NIBALI Vincenzo
2009
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
2008
GARRIDO MAYORGA Martin
2007
GIACINTI Jorge
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
San Luis
-
La Carolina
22 Urtarrila
/ 165.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:57:53
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Laisterketako Liderra
:
12:40:39
LUCERO SOSA Alfredo Orlando
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
SDA
03:57:53
2.
BRESCHEL Matti
SAX
00:00:06
3.
GAVAZZI Mattia
SDA
00:00:06
4.
GATTO Oscar
ISD
00:00:06
5.
FISCHER Murilo Antonio
LIQ
00:00:06
6.
BELLETTI Manuel
SDA
00:00:06
7.
SERRANO GONZALEZ Ricardo
FUJ
00:00:06
8.
HAEDO Juan José
SAX
00:00:06
9.
BENITEZ ROMAN Jose Alberto
FUJ
00:00:06
10.
HAEDO Lucas Sebastian
COL
00:00:06
11.
JACQUES-MAYNES Andy
BPC
00:00:06
12.
GRIVKO Andriy
ISD
00:00:06
13.
PEREYRA Andres Ignacio
00:00:06
14.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
PRT
00:00:06
15.
KUSZTOR Peter
ARH
00:00:06
16.
BLANCO RODRIGUEZ David
PRT
00:00:06
17.
OCHOA Carlos José
SDA
00:00:06
18.
SCHILLINGER Andreas
TSP
00:00:06
19.
PRONI Alessandro
ISD
00:00:06
20.
RAMIREZ ABEJA Javier
ACA
00:00:06
3
Erretiratzeak
0.
BONGIORNO Guillermo Ruben
DNF
0.
SUAZA LOPEZ Jaime
DNF
163.
CERVANTES DIAZ Omar
TUA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika