Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta de Ciclismo Internacional do Estado de São Paulo
2009
(2.2)
Brazil / 22 Abuztua - 30 Abuztua
Edition: 6 (1170.3 Km)
Winner:
RIBEIRO Sergio Miguel Vieira
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
POR
Michel Feranandez Garcia
CUB
Queiros Ortiz Ricardo Andrey
BRA
Thiago Nardin
BRA
Edizioak
2014
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2014
NAZARET Magno Prado
2012
NAZARET Magno Prado
2011
RODRIGUES SILVA Jose Eriberto
2010
PANIZO Gregory
2009
RIBEIRO Sergio Miguel Vieira
2008
PANIZO Gregory
2007
NAZARET Magno Prado
2006
DINIZ CORREIA Alex
2005
GIACINTI Jorge
2004
NASCIMENTO Antonio Roberto Xavier
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 1 >
Sao Paulo
-
Sao Jose dos Campos
23 Abuztua
/ 91.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:11:34
AGUILAR FIGUEIRAS Hector
Laisterketako Liderra
:
02:11:22
AGUILAR FIGUEIRAS Hector
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AGUILAR FIGUEIRAS Hector
02:11:34
2.
MANCILLA Luis
00:00:00
3.
FERNANDEZ GARCIA Michel
00:00:00
4.
RIBEIRO Sergio Miguel Vieira
00:00:00
5.
QUEIROS ORTIZ Ricardo Andrey
00:00:00
6.
RIBEIRO DIAS Robson
00:00:00
7.
DE OLIVEIRA TABANEZ Bruno Fernando
00:00:00
8.
COSTA Gustavo
00:00:00
9.
HENCH Christoph
00:00:00
10.
FRANCA SIDOTI Breno
00:00:00
11.
PATALAGOYTIA Mario Jesus
00:00:00
12.
SILVA Geraldo
00:00:00
13.
CHAPMAN Joseph
00:00:00
14.
MALDONADO SANCHEZ Ignacio Raul
00:00:00
15.
FERNANDEZ Geovane
00:00:00
16.
LABRA Jose
00:00:00
17.
ROGELIN Daniel
00:00:00
18.
RODRIGUES Danilo Silva
00:00:00
19.
DINIZ José Junior
00:00:00
20.
CARDOSO SANTOS Flavio
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika