Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia - Orlova
2009
(2.2)
Czech Republic / 30 Apirila - 3 Maiatza
Edition: 23 (416.2 Km)
Winner:
WORRACK Trixi
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Trixi Worrack
GER
Marianne Vos
NED
Amber Neben
USA
Marianne Vos
NED
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Czechowice
-
Legionow
2 Maiatza
/ 66.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:45:36
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
08:34:32
WORRACK Trixi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
01:45:36
2.
HOLLER Monica
01:45:36
3.
MUSTONEN LICHAN Sara
01:45:36
4.
BECKER Charlotte
01:45:36
5.
BRODTKA-HENNIG Angela
01:45:36
6.
RUZICKOVA Martina
01:45:39
7.
BELTMAN Chantal
01:46:42
8.
VOS Marianne
01:46:42
9.
KAPUSTA Sylwia
01:46:42
10.
VAN DE REE Monique
01:46:42
11.
CANTELE Noemi
01:46:42
12.
MARTIN Lucy
01:46:42
13.
AUNE Karin
01:46:42
14.
VALSECCHI Silvia
01:46:42
15.
BOSMAN Andrea
01:46:42
16.
SHPYLYOVA Iryna
01:46:42
17.
HANNES Kaat
01:46:42
18.
NOVIKOVA Elena
01:46:42
19.
FORESI Lorena
01:46:42
20.
SANDIG Madeleine
01:46:42
12
Erretiratzeak
0.
BEYEN Lien
FAD
0.
BUKAUSKAITE Neringa
DNF
0.
DEJONGH Ilke
FAD
0.
ELMENTAITE Diana
FAD
0.
FOSS Line
FAD
0.
GRZEBINOGA Monika
DNF
0.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
FAD
0.
MOLICHEVA Irina
FAD
0.
NOHLES Alexandra
DNF
0.
SCHOBER Bernadette
FAD
0.
UHLARIKOVA Katarina
FAD
0.
YETIS Semra
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika