Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro d'Italia Internazionale Femminile
2009
(2.1)
(Giro Rosa)
Italy / 3 Uztaila - 12 Uztaila
Edition: 20 (918.0 Km)
Winner:
HÄUSLER Claudia
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(30)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Mara Abbott
USA
Elisabeth Deignan-Armitstead
GBR
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 4 >
Porto San Elpidio
-
Porto San Elpidio
7 Uztaila
/ 109.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:47:11
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
08:53:33
POOLEY Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
02:47:11
2.
WILD Kirsten
CWT
00:00:00
3.
BACCAILLE Monia
MIC
00:00:00
4.
BRONZINI Giorgia
SAF
00:00:00
5.
MILLER Brooke
NUSA
00:00:00
6.
GILMORE Rochelle
LBL
00:00:00
7.
D'ETTORRE Alessandra
TOG
00:00:00
8.
DE GOEDE Suzanne
NUR
00:00:00
9.
OLDS Shelley
NUSA
00:00:00
10.
CORAZZA Martina
GAU
00:00:00
11.
MACKIE Emma
LBL
00:00:00
12.
MARTISOVA Julia
GAU
00:00:00
13.
TAGLIAFERRO Marta
TOG
00:00:00
14.
FRANGES Lauren
NUSA
00:00:00
15.
DÜSTER Sarah
CWT
00:00:00
16.
GUARNIER Megan
NUSA
00:00:00
17.
NEBEN Amber
NUR
00:00:00
18.
HARE WILLIANSON Catherine
FEN
00:00:00
19.
BOYD Kaytee
MSI
00:00:00
20.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:00
5
Erretiratzeak
32.
VAN DER BREGGEN Anna
FLX
DNs
53.
UNGURYTE Edita
USC
DNF
102.
HIBBERD Carly
MIC
DNF
125.
TROVELLESI Silvia
DNF
126.
DE LUCA Zaira
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika