Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini
2009
(2.1)
Italy / 15 Iraila - 20 Iraila
Edition: 16 (462.6 Km)
Winner:
ZILIUTE Diana
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Diana Ziliute
LTU
Marianne Vos
NED
Luisa Tamanini
ITA
Marianne Vos
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1995
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2021
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
2019
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
2018
PALADIN Soraya
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2015
JASINSKA Malgorzta
2014
OLDS Shelley
2013
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2012
JASINSKA Malgorzta
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Segromigno
-
Capannori
19 Iraila
/ 100.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:39:38
TEUTENBERG Ina-Yoko
Laisterketako Liderra
:
09:18:13
ZILIUTE Diana
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TCW
02:39:38
2.
ZILIUTE Diana
SAF
00:00:00
3.
OLDS Shelley
NUSA
00:00:00
4.
BECKER Charlotte
NUR
00:00:00
5.
TAMANINI Luisa
MSI
00:00:05
6.
MCGRATH Kristin
NUSA
00:05:48
7.
BRONZINI Giorgia
SAF
00:06:00
8.
VOS Marianne
DSB
00:06:00
9.
LELEIVYTE Rasa
SAF
00:06:00
10.
BRAS Martine
MSI
00:06:00
11.
BRENNAUER Lisa
NUR
00:06:00
12.
BOSMAN Andrea
NNED
00:06:00
13.
MARTISOVA Julia
GAU
00:06:00
14.
BOYD Kaytee
MSI
00:06:00
15.
DE VOCHT Liesbeth
DSB
00:06:00
16.
AUNE Karin
FEN
00:06:00
17.
NEYLAN Rachel
00:06:00
18.
DIJKMAN Petra
NNED
00:06:00
19.
FERNANDES DA SOUZA Uenia
USC
00:06:00
20.
KASPER Romy
NUR
00:06:00
7
Erretiratzeak
7.
VAN DIJK Ellen
TCW
DNS
64.
VAN WANROIJ Marieke
DSB
DNS
83.
GALVEZ LOPEZ Debora
LTK
DNF
86.
MASDEU CORT Judith
LTK
DNF
95.
BERTOLIN Odette
DNS
181.
FALORNI Irene
DNF
182.
FICINI Sara
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika