Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Japan Cup
2009
(1.HC)
Japan / 25 Oktober
Edition: 18 (151.3 Km)
Winner:
SØRENSEN Chris Anker
2008
2010
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Klassementwinnaars
Chris Sørensen
DEN
Tweets by @Japancup_ofc
Edities
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POWLESS Neilson
2019
MOLLEMA Bauke
2018
POWER Robert
2017
CANOLA Marco
2016
VILLELLA Davide
2015
MOLLEMA Bauke
2014
HAAS Nathan
2013
ROGERS Michael
2012
BASSO Ivan
2011
HAAS Nathan
Utsunomiya
-
Utsunomiya
25 Oktober
/ 151.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:06:19
SØRENSEN Chris Anker
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SØRENSEN Chris Anker
SAX
04:06:19
2.
MORENO FERNANDEZ Daniel
GCE
00:00:24
3.
SANTAROMITA Ivan
LIQ
00:00:24
4.
COBO ACEBO Juan Jose
FUJ
00:00:24
5.
LASTRAS GARCIA Pablo
GCE
00:00:41
6.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
GCE
00:01:00
7.
AGNOLI Valerio
LIQ
00:01:26
8.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:01:26
10.
LARSSON Gustav Erik
SAX
00:02:09
11.
TSCHOPP Johann
BBO
00:02:09
12.
NISHITANI Taiji
AIS
00:02:21
13.
MIYAZAWA Takashi
EQA
00:02:21
14.
IIJIMA Makoto
BGT
00:02:21
15.
SHIMIZU Miyataka
EQA
00:02:21
16.
SHINAGAWA Masahiro
AIS
00:02:24
17.
DE LA FUENTE RASILLA David
FUJ
00:02:24
18.
FUKUSHIMA Shinichi
EQA
00:03:01
19.
NODERA Hidenori
SMN
00:03:01
20.
DOI Yukihiro
NJPN
00:03:01
21.
ITAMI Kenji
BGT
00:03:01
19
Uitvallers
0.
ABE Takayuki
SMN
DNF
0.
AYABE Takeaki
AIS
DNF
0.
BEPPU Takumi
AIS
DNF
0.
BOCHMANN-LARSEN Lasse
SAX
DNF
0.
BONNAIRE Olivier
BBO
DNF
0.
CAPECCHI Eros
FUJ
DNF
0.
CLARKE Simon
ISD
DNF
0.
GATTO Oscar
ISD
DNF
0.
HIROSE Yoshimasa
BLZ
DNF
0.
KOSAKA Hikaru
BLZ
DNF
0.
LOPEZ GARCIA David
GCE
DNF
0.
MUKAIGAWA Naoki
MTR
DNF
0.
SAITO Shota
BLZ
DNF
0.
SHIMADA Yoshiaki
BGT
DNF
0.
SPRICK Matthieu
BBO
DNF
0.
SUZUKI Yuzuru
SMN
DNF
0.
TSUJI Yoshimitsu
MTR
DNF
0.
VANDBORG Brian
LIQ
DNF
0.
YAMAMOTO Masamichi
BGT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken