Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Rutas de America
2010
(2.2)
(Rutas de America)
Uruguay / 16 Otsaila - 21 Otsaila
Edition: 39 (1000.3 Km)
Winner:
CLINE Hernan
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Cline Hernan
URU
Alvaro Walter Tardaguila Silva
URU
Ruiz Renato
BRA
Cabrera Gonzalez Ramiro
URU
Edizioak
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
SOTO PEREIRA Jorge Adelbio
2011
SOTO PEREIRA Jorge Adelbio
2010
CLINE Hernan
2009
CLINE Hernan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5a
|
5b
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
José Pedro Varela
-
Melo
18 Otsaila
/ 149.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:44:57
MASCARAÑAS GRANADA Richard Eustaquio
(39.982 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
12:26:24
MASCARAÑAS GRANADA Richard Eustaquio
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MASCARAÑAS GRANADA Richard Eustaquio
03:44:57
2.
BORRAJO Anibal Andres
JSH
00:00:00
3.
CLINE Hernan
00:00:00
4.
PINTOS RODRIGUEZ Pablo Daniel
00:00:00
5.
NAZARET Magno Prado
SJC
00:00:00
6.
CABRERA GONZALEZ Ramiro
00:00:00
7.
BRAVO ORONA Jorge Raul
00:00:00
8.
FERNANDEZ Geovane
00:01:08
9.
RICHARD Gabriel Haracio
00:01:08
10.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SJC
00:01:54
11.
AGOSTINI Mauro
00:01:54
12.
RUIZ Renato
SJC
00:01:54
13.
SOTO PEREIRA Jorge Adelbio
00:01:54
14.
SEABRA Renato Martins
00:01:57
15.
BORRAJO Armando Ariel
00:01:57
16.
MIRAGLIA Jose Luis
00:01:58
17.
TARDAGUILA SILVA Alvaro Walter
00:01:58
18.
JUKICH Esteban
00:01:58
19.
SASSO Mateo
00:01:58
20.
ALEMAN Demis
JSH
00:01:58
18
Erretiratzeak
12.
TRAVIESO Frank
JSH
DNF
52.
SALES Eduardo
DNF
56.
DA SILVA Felipe Delai
DNF
75.
RODRIGUEZ Milton
DNF
76.
DIAZ Federico
DNF
81.
CHAMORRO PIVA Francisco Ramon
SJC
DNF
114.
SUAREZ Daniel
DNF
125.
VALENZUELA Fabian
DNF
131.
ALVAREZ Gustavo
DNF
143.
MARGALEF DOLARA Agustin Tomas
DNF
192.
ROJAS Gustavo
DNF
195.
WASHINGTON Traba
DNF
196.
VARIN Gabriel
DNS
204.
CHAVEZ Juan
DNF
205.
AGUIAR Gabriel
DNF
206.
ACOSTA Alexander
DNF
232.
PARODI Nicolas
DNF
255.
ROBAYNA Fabian
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika