Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Circuit des Ardennes International
2010
(2.2)
(Circuit des Ardennes)
France / 9 April - 11 April
Edition: 36 (465.0 Km)
Winner:
ANTONOV Mikhail
2009
2011
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(3)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Mikhail Antonov
RUS
Nicolas Baldo
FRA
Mikhail Antonov
RUS
Martijn Keizer
NED
Tweets by @CircuitArdennes
Edities
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
2022
2021
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ERIKSSON Lucas
2019
KAMP EGESTED Alexander
2018
MALDONADO Anthony
2017
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2016
PARDINI Olivier
2015
SISKEVICIUS Evaldas
2014
WISNIOWSKI Lukasz
2013
ZOIDL Riccardo
2012
RUTKIEWICZ Marek
2011
MEERSMAN Gianni
Vorige
1
|
2
|
3a
|
3b
Volgende
Etappe 2 >
Rimogne
-
Signy-le-Petit
10 April
/ 165.00 kilometer / Start: 12:15 / Finish: 16:15
Etappewinnaar
:
03:51:33
SLAGTER Tom Jelte
(42.755 km/hr)
Klassementleider
:
08:03:20
ANTONOV Mikhail
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SLAGTER Tom Jelte
RB3
03:51:33
2.
JEANNIN Mickael
00:00:00
3.
OSTERGAARD Niki
GLU
00:00:00
4.
RENDERS Sven
WIL
00:00:00
5.
BALDO Nicolas
ARH
00:00:04
6.
CRAVEN Dan
RCS
00:00:04
7.
KÖNIG Leopold
PSK
00:00:04
8.
MALACARNE Gaël
BSC
00:00:04
9.
TURGIS Jimmy
00:00:04
10.
BOCHMANN-LARSEN Lasse
GLU
00:00:06
11.
ANTONOV Mikhail
TIK
00:00:06
12.
BIDEAU Jean-Marc
BSC
00:00:08
13.
SIMON Mathieu
00:00:08
14.
VAN DER LIJKE Nick
RB3
00:00:08
15.
BOUTEILLE Thomas
00:00:08
16.
PICHON Laurent
BSC
00:00:08
17.
LABORIE Christophe
00:00:08
18.
PERICHON Pierre-Luc
00:00:08
19.
DENONFOUX Laurent
00:00:08
20.
JARDSTO Daniel Egeland
NNOR
00:00:08
8
Uitvallers
25.
GUYOT Yann
DNF
29.
PERON Korantin
DNF
61.
BEKAERT Steve
DNF
68.
DE CLERCQ Bart
DNS
90.
DEMPSTER Zakkari
RCS
DNS
110.
AADNOY Kent
NNOR
DNF
130.
DURTSCHI Maxwell Stuart
NUSA
DNF
131.
HOLLOWAY Daniel
NUSA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken