Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Mi-Août Bretonne
2010
(2.2)
(Mi-Août Bretonne)
France / 12 Abuztua - 15 Abuztua
(708.0 Km)
Winner:
DELPECH Jean-Luc
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Jean-Luc Delpech
FRA
1
Fans
thomas Lavery
Edizioak
2012
2011
2010
2009
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
VEILLEUX David
2011
MCNALLY Mark
2010
DELPECH Jean-Luc
2009
WILMAN Frederik
2006
DIGUET Christophe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Pont-Scorff
-
Cléguer
14 Abuztua
/ 183.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:12:53
BOIVIN Guillaume
Laisterketako Liderra
:
12:35:03
DELPECH Jean-Luc
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOIVIN Guillaume
04:12:53
2.
DELPECH Jean-Luc
00:00:00
3.
KEUKELEIRE Jens
00:00:00
4.
FONSECA Armindo
00:00:00
5.
JEGOU Lilian
00:00:00
6.
CHEVAL Sylvain
00:00:03
7.
MCEVOY Jonathan
00:00:03
8.
VREUGDENHIL Stefan
00:00:03
9.
CHOPIN David
00:00:03
10.
VAN DER MEIJDEN Rune
00:00:03
11.
GHYLLEBERT Pieter
00:00:03
12.
KEO Emmanuel
00:00:03
13.
BRAMMEIER Matthew
00:00:03
14.
ALBERT Niels
00:00:03
15.
HOUSE Kristian
00:00:03
16.
LALOUETTE Kevin
00:00:03
17.
LANÇON François
00:00:03
18.
MC LAUGHLIN Ronan
00:00:03
19.
JANG Chan Jae
00:00:03
20.
CANECKY Marek
00:00:03
11
Erretiratzeak
0.
BALBUENA Jonathan
DNF
0.
BIBBY Ian
DNF
0.
DE POORTERE Ingmar
DNF
0.
GUSTAVSSON Niklas
DNF
0.
ITAMI Kenji
DNF
0.
JOUFFROY Arnaud
DNF
0.
KIM Young Uk
DNF
0.
LE MONTAGNER Benjamin
DNF
0.
PATENKA Yauheni
DNF
0.
RAMIER Romain
DNF
0.
VANTHOURENHOUT Dieter
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika