Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno-Adriatico
2009
(HIS)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 11 Martxoa - 17 Martxoa
Edition: 44 (1103.0 Km)
Winner:
SCARPONI Michele
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Elkarrizketak
(1)
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Michele Scarponi
ITA
Julien El Fares
FRA
Egoi Martinez De Esteban
ESP
Löfkvist Thomas
SWE
1
Fans
Tony S
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Loreto
-
Macerata
15 Martxoa
/ 30.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:41:32
KLÖDEN Andreas
(43.338 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
16:51:13
KLÖDEN Andreas
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Azpi-sailkapenak
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KLÖDEN Andreas
AST
00:41:32
2.
DEVOLDER Stijn
QST
00:00:20
3.
LÖFKVIST Thomas
THR
00:00:21
4.
SCARPONI Michele
SDA
00:00:21
5.
IGNATIEV Mikhail
KAT
00:00:32
6.
GESINK Robert
RAB
00:00:40
7.
GARZELLI Stefano
ASA
00:00:41
8.
BOASSON HAGEN Edvald
THR
00:00:52
9.
GERDEMANN Linus
MRM
00:00:58
10.
COPPEL Jerome
FDJ
00:01:00
11.
GRABSCH Bert
THR
00:01:00
12.
KESSIAKOFF Fredrik
FUJ
00:01:04
13.
VAN SUMMEREN Johan
SIL
00:01:05
14.
SIUTSOU Kanstantsin
THR
00:01:05
15.
DEKKER Thomas
SIL
00:01:06
16.
NIBALI Vincenzo
LIQ
00:01:07
17.
WESTRA Lieuwe
VAC
00:01:07
18.
BOSISIO Gabriele
LPR
00:01:08
19.
BASSO Ivan
LIQ
00:01:14
20.
KIRYIENKA Vasil
GCE
00:01:18
4
Erretiratzeak
48.
THOMAS Geraint
BAR
DNF
76.
GIORDANI Leonardo
FLM
DNS
78.
ROSSI Enrico
FLM
DNS
141.
BALLAN Alessandro
LAM
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika