Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix de Plumelec-Morbihan
2009
(1.1)
France / 30 Maiatza
Edition: 19 (174.0 Km)
Winner:
GALLAND Jérémie
2008
2010
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Jérémie Galland
FRA
Tweets by @GP_Morbihan
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIMON Julien
2021
MARIT Arne
2019
COSNEFROY Benoit
2018
PASQUALON Andrea
2017
VUILLERMOZ Alexis
2016
DUMOULIN Samuel
2015
VUILLERMOZ Alexis
2014
SIMON Julien
2013
DUMOULIN Samuel
2012
SIMON Julien
Plumelec
-
Plumelec
30 Maiatza
/ 174.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:50
GALLAND Jérémie
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GALLAND Jérémie
BCS
04:24:50
2.
LARPE Mickael
RLM
04:24:50
3.
KADRI Blel
ALM
04:24:50
4.
JEGOU Lilian
BSC
04:24:50
5.
GERARD Arnaud
FDJ
04:24:50
6.
GAUTIER Cyril
BBO
04:24:50
7.
NOCENTINI Rinaldo
ALM
04:25:23
8.
TAMAYO MARTINEZ Diego Alejandro
ASY
04:25:23
9.
VOGONDY Nicolas
AGR
04:25:23
10.
PAURIOL Rémi
COF
04:25:23
11.
DELFOSSE Sébastien
LAN
04:25:23
12.
GESLIN Anthony
FDJ
04:25:23
13.
SIMON Julien
BCS
04:25:23
14.
GUILLOU Florian
RLM
04:25:23
15.
KLIMOV Roman
KTA
04:25:23
16.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
04:25:23
17.
TROFIMOV Yury
BBO
04:25:23
18.
FEDRIGO Pierrick
BBO
04:25:23
19.
RIBLON Christophe
ALM
04:25:23
20.
DUPONT Hubert
ALM
04:25:23
4
Erretiratzeak
21.
BLOT Guillaume
COF
DNF
54.
DROUILLY Mathieu
LAN
DNF
58.
RICCI POGGI Martial
LAN
DNF
76.
MALACARNE Gaël
BSC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika