Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route du Sud - la Dépêche du Midi
2009
(2.1)
(Route du Sud)
France / 18 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 33 (677.9 Km)
Winner:
NIEMIEC Przemyslaw
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Przemyslaw Niemiec
POL
Przemyslaw Niemiec
POL
Fumiyuki Beppu
JPN
Fumiyuki Beppu
JPN
Tweets by @RouteOccitanie
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Saint Gaudens
-
Castres
21 Ekaina
/ 210.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:36:32
MOMBAERTS Johan
Laisterketako Liderra
:
16:44:48
NIEMIEC Przemyslaw
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOMBAERTS Johan
AUB
04:36:32
2.
JALABERT Nicolas
AGR
04:36:37
3.
MARCATO Marco
VAC
04:36:37
4.
MARINO Jean Marc
BCS
04:36:37
5.
GIUNTI Massimo
MIE
04:36:37
6.
LOUBET Julien
ALM
04:36:37
7.
CHARTEAU Anthony
GCE
04:36:48
8.
USOV Alexandre
COF
04:37:07
9.
DRUJON Mathieu
GCE
04:37:07
10.
COOKE Baden
VAC
04:37:07
11.
HUPOND Thierry
SKS
04:37:07
12.
JOUANNO Nicolas
BSC
04:37:07
13.
GÈNE Yohann
BBO
04:37:07
14.
BIDEAU Jean-Marc
BSC
04:37:07
15.
GONZALO RAMIREZ Eduardo
AGR
04:37:07
16.
VACHON Florian
RLM
04:37:07
17.
HUGUET Yann
AGR
04:37:07
18.
LABBE Arnaud
BBO
04:37:07
19.
HOUANARD Steve
SKS
04:37:07
20.
LEVARLET Guillaume
FDJ
04:37:07
17
Erretiratzeak
11.
DUVAL Aurelien
FDJ
DNF
15.
ROUX Anthony
FDJ
DNF
38.
MUTO Pasquale
MIE
DNF
52.
DELROT Bastien
RLM
DNF
68.
THIRE Jonathan
AUB
DNF
73.
FEDRIGO Pierrick
BBO
DNS
77.
QUEMENEUR Perrig
BBO
DNF
105.
MORIZOT Florian
BCS
DNF
111.
SIMEONI Filippo
FLM
DNF
117.
ROSSI Enrico
FLM
DNF
122.
KANNEMEYER Tiaan
NEO
DNF
127.
WEBER Marcel
NEO
DNF
133.
JEANNESSON Arnold
GCE
DNF
134.
KIRYIENKA Vasil
GCE
DNS
137.
MADRAZO RUIZ Ángel
GCE
DNF
147.
POELS Wouter
VAC
DNF
151.
HIVERT Jonathan
SKS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika