Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Industria e Commercio Artigianato Carnaghese
2009
(1.1)
Italy / 6 Abuztua
Edition: 38 (185.4 Km)
Winner:
GINANNI Francesco
2008
2010
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Ginanni Francesco
ITA
Edizioak
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
ULISSI Diego
2011
VISCONTI Giovanni
2010
BASSO Ivan
2009
GINANNI Francesco
2008
GINANNI Francesco
2007
PASSERON Aurélien
2006
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
2005
GERRANS Simon
2004
MURRO Christian
2003
GOBBI Michele
Carnago
-
Carnago
6 Abuztua
/ 185.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:30:00
GINANNI Francesco
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GINANNI Francesco
SDA
04:30:00
2.
CALLEGARIN Daniele
CZP
00:00:00
3.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:00:00
4.
BALIANI Fortunato
CSF
00:00:00
5.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
CZP
00:00:02
6.
PIETROPOLLI Daniele
LPR
00:00:02
7.
KOCJAN Jure
ASY
00:00:02
8.
BELLETTI Manuel
SDA
00:00:02
9.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
SDA
00:00:02
10.
BIONDO Maurizio
FLM
00:00:02
11.
SZCZAWINSKI Krzysztof
MIE
00:00:02
12.
BORISOV Vladislav
AMO
00:00:02
13.
MASCIARELLI Andrea
ASA
00:00:02
14.
THURAU Bjorn
ELK
00:00:02
15.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:02
16.
ZEN Enrico
CSF
00:00:02
17.
TIZZA Francesco
ASY
00:00:02
18.
AGNOLI Valerio
LIQ
00:00:02
19.
BAER Michaël
HAD
00:00:02
20.
SIGNEGO Alessio
ADR
00:00:02
46
Erretiratzeak
4.
BERTOLINI Thomas
SDA
DNF
6.
ROSSI Nazareno
SDA
DNF
14.
CARLSTRÖM Kjell
LIQ
DNF
15.
KUSCHYNSKI Aleksandr
LIQ
DNF
17.
PELLIZOTTI Franco
LIQ
DNF
25.
FANTINI Alessandro
ASA
DNF
36.
IMPEY Daryl
BAR
DNF
56.
SAVINI Filippo
CSF
DNF
61.
FANKHAUSER Clemens
ELK
DNF
62.
LAUSCHA Georg
ELK
DNF
65.
SCHORN Daniel
ELK
DNF
72.
BELKOV Maxim
ISD
DNF
76.
VONA Emmanuele
ISD
DNF
77.
SCARSELLI Leonardo
ISD
DNF
82.
CATTANEO Marco
LPR
DNF
83.
CHIARINI Riccardo
LPR
DNF
86.
NEGRI Fabio
LPR
DNF
91.
FAJT Kristjan
ADR
DNF
92.
GNEZDA Matej
ADR
DNF
94.
KUMP Marko
ADR
DNF
95.
SVAB Miha
ADR
DNF
96.
NOSE Tomasz
ADR
DNF
102.
CORTES Phil
AMO
DNF
104.
MAMOS Philipp
AMO
DNF
106.
METLUSHENKO Yuri
AMO
DNF
111.
BENEY Maxime
ARH
DNF
112.
BOURGEOIS Guillaume
ARH
DNF
113.
CADOR Rida
ARH
DNF
115.
SALZINGER Florian
ARH
DNF
116.
SCHERZINGER Frank
ARH
DNF
118.
WISLER Janick
ARH
DNF
121.
BELOHVOSCIKS Raivis
BLM
DNF
123.
CARLETTI Marco
BLM
DNF
127.
PROCH Walter
BLM
DNF
128.
RICHEZE Roberto Antonio
BLM
DNF
143.
FIORETTI Luca
CZP
DNF
157.
TONDO Pierpaolo
MIE
DNF
158.
ZAFFERANI Marco
MIE
DNF
161.
ATZENI Giuseppe
HAD
DNF
165.
HENGGELER Daniel
HAD
DNF
166.
MEENHORST Alex
HAD
DNF
171.
AMERIGHI Fabrizio
UTE
DNF
173.
CORRA Carlo
UTE
DNF
174.
CORSINI Marco
UTE
DNF
177.
RIZZI Bruno
UTE
DNF
178.
WADECKI Adam
UTE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika