Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2011
(PT)
Australia / 16 Urtarrila - 23 Urtarrila
Edition: 13 (758.0 Km)
Winner:
MEYER Cameron
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Sponsors
Elkarrizketak
(2)
Bideoak
(24)
Albisteak
(9)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Cameron Meyer
AUS
Matthew Harley Goss
AUS
Luke Roberts
AUS
Cameron Meyer
AUS
Tweets by @tourdownunder
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Tailem Bend
-
Mannum
19 Urtarrila
/ 146.00 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 14:40
Etapa irabazlea
:
03:27:44
SWIFT Ben
Laisterketako Liderra
:
06:44:42
MCEWEN Robbie
Parcours
:
Beheranzko iritsiera
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SWIFT Ben
SKY
03:27:44
2.
MCEWEN Robbie
RSH
00:00:00
3.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
4.
FEILLU Romain
VCD
00:00:00
5.
ROELANDTS Jurgen
OLO
00:00:00
6.
CHICCHI Francesco
QST
00:00:00
7.
MATTHEWS Michael
RAB
00:00:00
8.
GALIMZYANOV Denis
KAT
00:00:00
9.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
MOV
00:00:00
10.
DAVIS Allan
AST
00:00:00
11.
GODDAERT Kristof
ALM
00:00:00
12.
MORI Manuele
LAM
00:00:00
13.
SABATINI Fabio
LIQ
00:00:00
14.
RENSHAW Mark
THR
00:00:00
15.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
EUS
00:00:00
16.
CANTWELL Jonathan
00:00:00
17.
TRUSOV Nikolai
KAT
00:00:00
18.
SULZBERGER Wesley
00:00:00
19.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
MOV
00:00:00
20.
HENDERSON Gregory
SKY
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika