Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Bretagne Féminin
2011
(2.2)
(Tour Féminin de Bretagne)
France / 14 Uztaila - 17 Uztaila
(375.3 Km)
Winner:
BURCHENKOVA Alexandra
2009
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alexandra Burchenkova
RUS
Tweets by @BretagneLadiesT
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Guignen
-
Saint-Méen-le-Grand
16 Uztaila
/ 120.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:26:17
SHAW Rhae-Christie
Laisterketako Liderra
:
07:18:56
BURCHENKOVA Alexandra
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SHAW Rhae-Christie
03:26:17
2.
ARYS Evelyn
00:00:11
3.
ILIYNIKH Yulia
00:00:11
4.
PIJNENBORG Mascha
00:00:11
5.
BUYL Kimberly
00:00:11
6.
RYAN Kendall
00:00:11
7.
BIANNIC Aude
00:00:11
8.
JEULAND Pascale
00:00:11
9.
RASMUSSEN Dorte Lohse
00:00:11
10.
UTROBINA Elena
00:00:11
11.
GULOIEN Leah
00:00:11
12.
USABIAGA BALERDI Ana
00:00:11
13.
BREYTENBACH Jeaun-Mari
00:00:11
14.
JEULAND Nathalie
00:00:11
15.
POTOKINA Anna
00:00:11
16.
FOURNIER Roxane
00:00:11
17.
LABECKI-RIVERA Coryn
00:00:11
18.
CANUEL Karol-Ann
00:00:11
19.
OLABERRIA DORRONSORO Leire
00:00:11
20.
ITURRIAGAECHEVARRIA MAZAGA Eneritz
LTK
00:00:11
6
Erretiratzeak
0.
BERG Anette
DNF
0.
CADOL Nathalie
DNF
0.
ESKEBJERG Mia
DNF
0.
LUDOVICY Monique
DNS
0.
ROCKX Anouk
DNF
0.
VERWULGEN Julia
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika