Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Coupe des nations Ville Saguenay
2011
(2.Ncup)
(Grand Prix Cycliste de Saguenay)
Canada / 2 Ekaina - 5 Ekaina
(558.5 Km)
Winner:
JUUL JENSEN Christopher
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Juul Jensen Christopher
DEN
Edizioak
2019
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
ZUKOWSKY Nick
2017
FISHER Steve
2016
ROTH Ryan
2015
DAL-CIN Matteo
2014
KOCJAN Jure
2013
HOLST ENGER Sondre
2012
KAMYSHEV Arman
2011
JUUL JENSEN Christopher
2010
MEZGEC Luka
2009
LE BON Johan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
La Baie
-
La Baie
3 Ekaina
/ 148.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:44:23
HANSEN Lasse Norman
Laisterketako Liderra
:
07:05:59
HANSEN Lasse Norman
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HANSEN Lasse Norman
03:44:23
2.
BONNET Guillaume
00:00:00
3.
LEONARDI Gianluca
00:00:00
4.
JUUL JENSEN Christopher
00:00:02
5.
LANDER Sebastian
00:00:30
6.
BOEM Nicola
00:00:30
7.
VIENNET Emilien
00:00:30
8.
KRAGH ANDERSEN Asbjørn
00:00:30
9.
KAMYSHEV Arman
00:00:30
10.
STIMULAK Klemen
00:00:30
11.
MOAZAMI GODARZI Arvin
00:00:30
12.
HOULE Hugo
00:00:30
13.
GUILLEMOIS Romain
00:00:30
14.
SORENSEN Jimmi
00:00:30
15.
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
00:00:30
16.
PUJATS Artis
00:00:30
17.
MEISEN Marcel
00:00:30
18.
PUTT Tanner
00:00:30
19.
BROWN Nathan
00:00:30
20.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
00:00:30
2
Erretiratzeak
0.
PAOLI Loris
DNF
0.
ZAMORA ARRIAZA Aldo Lorenzo
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika