Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2011
(2.HC)
China / 2 Uztaila - 10 Uztaila
Edition: 10 (1281.5 Km)
Winner:
GAZVODA Gregor
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Gregor Gazvoda
SLO
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 6 >
Qilian
-
Qilian
7 Uztaila
/ 103.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:13:03
METLUSHENKO Yuri
Laisterketako Liderra
:
17:50:13
GAZVODA Gregor
Laisterketa moeta
:
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
METLUSHENKO Yuri
NUKR
02:13:03
2.
FÖRSTER Robert
00:00:00
3.
MODOLO Sacha
COG
00:00:00
4.
SHPILEVSKY Boris
TPT
00:00:00
5.
SHMIDT Alexey
TT1
00:00:00
6.
LOCATELLI Paolo
COG
00:00:00
7.
TLEUBAYEV Ruslan
00:00:00
8.
LOMBARDI Omar
COG
00:00:00
9.
KOVALEV Ivan
NRUS
00:00:00
10.
MARKOV Alexei
NRUS
00:00:00
11.
WALKER Johnnie
00:00:00
12.
DURASEK Kristijan
LOB
00:00:00
13.
JANIACZYK Blazej
CCC
00:00:00
14.
ROGERS Rico
GKT
00:00:00
15.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:00
16.
SULZBERGER Bernard
VAU
00:00:00
17.
JANISZEWSKI Sylwester
00:00:00
18.
KIRSIPUU Jaan
00:00:00
19.
ROGINA Radoslav
LOB
00:00:00
20.
GAZVODA Gregor
PER
00:00:00
2
Erretiratzeak
53.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
CJR
DNF
127.
MANAKOV Victor
NRUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika