Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Rwanda
2010
(2.2)
(Tour du Rwanda)
Rwanda / 17 Azaroa - 25 Azaroa
Edition: 2 (1117.7 Km)
Winner:
TEKLEHAYMANOT Daniel
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Daniel Teklehaymanot
ERI
Daniel Teklehaymanot
ERI
2
Fans
Simon Brierley
Simeon Green
Tweets by @Tour_du_Rwanda
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 2 >
Kigali
-
Byumba
18 Azaroa
/ 54.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:25:17
TEKLEHAYMANOT Daniel
Laisterketako Liderra
:
05:19:02
TEKLEHAYMANOT Daniel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
TEKLEHAYMANOT Daniel
01:25:17
2.
JELLOUL Adil
00:00:08
3.
ARAYA Dawit
00:00:08
4.
RUSSAN Meran
00:00:08
5.
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
00:00:08
6.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
00:00:13
7.
NIYONSHUTI Adrien
00:00:13
8.
GEBRESILASSIE Estifanos Kebede
00:00:13
9.
TEKLIT Tesfai
00:00:26
10.
NJOROGE John
00:00:39
11.
SCHICK Julien
00:00:47
12.
ATUNSI Fahti Ahmed
00:00:49
13.
CRAVEN Dan
00:00:52
14.
AHMAD Amr Mahmoud
00:00:52
15.
BAKKE Jason
00:01:18
16.
BYUKUSENGE Nathan
00:01:18
17.
AGORIR Paul Ngasike
00:01:18
18.
ABRHA Freqalsi
00:01:44
19.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
00:00:13
20.
SHIFERAW Solomon Bitew
00:01:49
3
Erretiratzeak
0.
BRIERLEY Simon
DNF
0.
BUKENYA Edward
FAD
0.
KIWENDO Robert
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika