Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Cala Millor-Cala Millor
2011
(1.1)
(Trofeo Cala Millor)
Spain / 7 Otsaila
(172.0 Km)
Winner:
FARRAR Tyler
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Tyler Farrar
USA
Edizioak
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
FENN Andrew
2011
FARRAR Tyler
2010
FREIRE GOMEZ Oscar
2009
MCEWEN Robbie
2008
BROWN Graeme
2007
REYNES MIMO Vicente
Son Servera
-
Cala Millor
7 Otsaila
/ 172.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:04:11
FARRAR Tyler
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FARRAR Tyler
GRM
04:04:11
2.
DEGENKOLB John
THR
00:00:00
3.
HOWARD Leigh
THR
00:00:00
4.
LODEWYCK Klaas
OLO
00:00:00
5.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
MOV
00:00:00
6.
KITTEL Marcel
SKS
00:00:00
7.
SCHORN Daniel
APP
00:00:00
8.
WAGNER Robert
LEO
00:00:00
9.
NIZZOLO Giacomo
LEO
00:00:00
10.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
11.
GRAU Oscar
VMC
00:00:00
12.
ABERASTURI IZAGA Jon
ORB
00:00:00
13.
CIOLEK Gerald
QST
00:00:00
14.
KEUKELEIRE Jens
COF
00:00:00
15.
ANTON MARIN Francisco Manuel
VMC
00:00:00
16.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
ACG
00:00:00
17.
MCEWEN Robbie
RSH
00:00:00
18.
ISTA Kevyn
COF
00:00:00
19.
ARNDT Nikias
00:00:00
20.
CHAIGNEAU Robin
SKS
00:00:00
12
Erretiratzeak
48.
LOSADA ALGUACIL Alberto
KAT
DNF
55.
IGNATIEV Mikhail
KAT
DNF
66.
DEAN Julian
GRM
DNF
174.
DEMARET Jean-Eudes
COF
DNF
183.
GIANETTI Noe
GEO
DNF
227.
BONNIN Thomas
SKS
DNF
236.
DAMUSEAU Thomas
SKS
DNF
266.
BOUTELLIER Ivan
PYB
DNF
295.
PASTOR TOMAS Vicente
DNF
301.
FERNANDEZ CASASOLA Airan
DNF
309.
KAHRA Johannes
DNF
312.
SCHIEWER Franz
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika