Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Grand Prix Herning
2011
(1.1)
(GP Herning )
Denmark / 23 April
Edition: 19 (190.0 Km)
Winner:
VINTHER Troels Ronning
2010
2013
Koersinformatie
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Facebook
Klassementwinnaars
Troels Ronning Vinther
DEN
Edities
2013
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
2022
2021
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
KRISTENSEN Mads Ostergaard
2013
HANSEN Lasse Norman
2011
VINTHER Troels Ronning
2010
RASMUSSEN Alex
2009
JØRGENSEN René
2007
ARVESEN Kurt-Asle
2006
JOHANSEN Allan
2005
BLAUDZUN Michael
2004
HOJ Frank
2003
HOJ Frank
Herning
-
Herning
23 April
/ 190.00 kilometer
Etappewinnaar
:
05:12:34
VINTHER Troels Ronning
Omschrijving
Uitslag
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VINTHER Troels Ronning
GLU
05:12:34
2.
REIHS Michael
TST
00:00:00
3.
BAK Lars Ytting
NDEN
00:00:03
4.
STEVENSON Christopher
SPV
00:00:30
5.
KIENDYS Tomasz
CCC
00:00:30
6.
JOERGENSEN René
TST
00:00:30
7.
OLSSON Michael Einar
CYK
00:00:31
8.
RASMUSSEN Michael
TST
00:02:33
9.
SOBOTA Kristian
TST
00:02:35
10.
BALCK Sebastian
CYK
00:02:35
11.
LANDER Sebastian
VPC
00:02:47
12.
FURLAN Angelo
TST
00:02:47
13.
OJAVEE Mart
CHA
00:02:47
14.
MOL Wouter
VCD
00:02:47
15.
OKROUHLICKY Tomas
ASP
00:02:47
16.
VAN LEIJEN Joost
VCD
00:02:55
17.
LILHOLT Guytan
TST
00:03:22
18.
DIJKXHOORN Rikke
RIJ
00:03:24
19.
JORGENSEN Kasper Linde
GLU
00:03:24
20.
AISTRUP Nikola
VPC
00:03:24
82
Uitvallers
3.
LIGTHART Pim
VCD
DNF
4.
GARDEYN Gorik
VCD
DNF
6.
MOURIS Jens
VCD
DNF
12.
CHARUCKI Pawel
CCC
DNF
14.
JANISZEWSKI Sylwester
CCC
DNF
18.
SMOLEN Tomasz
CCC
DNF
19.
TACIAK Mateusz
CCC
DNF
25.
MOBERG JÖRGENSEN Christian
GLU
DNF
32.
BOOM Niek
RIJ
DNF
33.
OTTEMA Rick
RIJ
DNF
36.
PFINGSTEN Christoph
RIJ
DNF
37.
STAMSNIJDER Bas
RIJ
DNF
45.
OLMHEIM Ole Martin
SPV
DNF
48.
ZIESLER Johan
SPV
DNF
49.
SOLBERG Frode
SPV
DNF
51.
GRIETEN Kevin
CMD
DNF
53.
WYTINCK Niels
CMD
DNF
54.
VAN LANCKER Dieter
CMD
DNF
55.
VANDAELE Philip
CMD
DNF
62.
FRISCH Andreas
VPC
DNF
63.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
VPC
DNF
64.
GULDHAMMER Thomas
VPC
DNF
65.
JORGENSEN Ricky Eno
VPC
DNF
67.
LARSEN SCHJØNNEMANN Kaspar
VPC
DNF
68.
MADSEN Jens Erik
VPC
DNF
71.
BENNING Hans-Joachim
TSS
DNF
72.
HUMBERT Michael
TSS
DNF
76.
NORDHOFF Alexander
TSS
DNF
77.
PFEIFER Ron
TSS
DNF
78.
ROTH Christopher
TSS
DNF
82.
FABISOVSKY Ladislav
ASP
DNF
85.
HUNAL Martin
ASP
DNF
86.
KROTKY Rostislav
ASP
DNF
87.
NESVEDA Jiri
ASP
DNF
91.
BISSINGER Florian
KTM
DNF
92.
ULZEN Victor
KTM
DNF
93.
LECHNER Petr
KTM
DNF
95.
PRIA Lars
KTM
DNF
98.
STADLER Stefan
KTM
DNF
99.
KRATOCHVILA Jakub
KTM
DNF
102.
HESTER Marc
TST
DNF
105.
ODGAARD NIELSEN Jesper
TST
DNF
112.
GOMNES Daniel
KRA
DNF
113.
SAUGSTAD Stian
KRA
DNF
114.
JARLSETH Eirik Kasa
KRA
DNF
115.
MARKASKARD Frans-Leonard
KRA
DNF
116.
SCHOU Mikael
KRA
DNF
117.
UTHUS Martin
KRA
DNF
118.
VAERNES Aslak
KRA
DNF
121.
BOK Yannick
TTR
DNF
122.
DEUTSCHMANN Jan
TTR
DNF
123.
GNOTH Jannick
TTR
DNF
124.
HENSE Adrian
TTR
DNF
126.
KLÖPPING Marten
TTR
DNF
132.
BERTILSSON Christian
CYK
DNF
133.
BJELKMARK Jonas
CYK
DNF
134.
LANDSTROM Johan
CYK
DNF
135.
LUDVIGSSON Tobias
CYK
DNF
137.
POLDER Robert
CYK
DNF
141.
BAK Glenn
TEF
DNF
142.
CHRISTENSEN Morten
TEF
DNF
143.
GREVE Matias
TEF
DNF
144.
BERING Jakob
TEF
DNF
145.
JENSEN Christian Jersild
TEF
DNF
146.
OLESEN Nicolaj
TEF
DNF
147.
OLLEGAARD Morten
TEF
DNF
148.
PEDERSEN Soren Pugdahl
TEF
DNF
151.
FORBORD Kristian
AMO
DNF
153.
LIBNER Niv
AMO
DNF
154.
MOREN Patrik
AMO
DNF
155.
SANDERSON Nicolas
AMO
DNF
156.
BERSVEN Stoen
AMO
DNF
161.
BOILLAT Joris
CHA
DNF
162.
BURKHARDT Holger
CHA
DNF
163.
FANKHAUSER Clemens
CHA
DNF
164.
FRIEDEMANN Matthias
CHA
DNF
165.
WONG Steven
CHA
DNF
173.
HANSEN Jannik Hyldtoft
NDEN
DNF
174.
PEDERSEN Mark Sehested
NDEN
DNF
175.
LARSEN Morten
NDEN
DNF
176.
CLAUSEN Patrick
NDEN
DNF
177.
KRISTENSEN Rasmus
NDEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken