Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Herning
2011
(1.1)
(GP Herning )
Denmark / 23 Apirila
Edition: 19 (190.0 Km)
Winner:
VINTHER Troels Ronning
2010
2013
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Troels Ronning Vinther
DEN
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
KRISTENSEN Mads Ostergaard
2013
HANSEN Lasse Norman
2011
VINTHER Troels Ronning
2010
RASMUSSEN Alex
2009
JØRGENSEN René
2007
ARVESEN Kurt-Asle
2006
JOHANSEN Allan
2005
BLAUDZUN Michael
2004
HOJ Frank
2003
HOJ Frank
Herning
-
Herning
23 Apirila
/ 190.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:12:34
VINTHER Troels Ronning
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VINTHER Troels Ronning
GLU
05:12:34
2.
REIHS Michael
TST
00:00:00
3.
BAK Lars Ytting
NDEN
00:00:03
4.
STEVENSON Christopher
SPV
00:00:30
5.
KIENDYS Tomasz
CCC
00:00:30
6.
JOERGENSEN René
TST
00:00:30
7.
OLSSON Michael Einar
CYK
00:00:31
8.
RASMUSSEN Michael
TST
00:02:33
9.
SOBOTA Kristian
TST
00:02:35
10.
BALCK Sebastian
CYK
00:02:35
11.
LANDER Sebastian
VPC
00:02:47
12.
FURLAN Angelo
TST
00:02:47
13.
OJAVEE Mart
CHA
00:02:47
14.
MOL Wouter
VCD
00:02:47
15.
OKROUHLICKY Tomas
ASP
00:02:47
16.
VAN LEIJEN Joost
VCD
00:02:55
17.
LILHOLT Guytan
TST
00:03:22
18.
DIJKXHOORN Rikke
RIJ
00:03:24
19.
JORGENSEN Kasper Linde
GLU
00:03:24
20.
AISTRUP Nikola
VPC
00:03:24
82
Erretiratzeak
3.
LIGTHART Pim
VCD
DNF
4.
GARDEYN Gorik
VCD
DNF
6.
MOURIS Jens
VCD
DNF
12.
CHARUCKI Pawel
CCC
DNF
14.
JANISZEWSKI Sylwester
CCC
DNF
18.
SMOLEN Tomasz
CCC
DNF
19.
TACIAK Mateusz
CCC
DNF
25.
MOBERG JÖRGENSEN Christian
GLU
DNF
32.
BOOM Niek
RIJ
DNF
33.
OTTEMA Rick
RIJ
DNF
36.
PFINGSTEN Christoph
RIJ
DNF
37.
STAMSNIJDER Bas
RIJ
DNF
45.
OLMHEIM Ole Martin
SPV
DNF
48.
ZIESLER Johan
SPV
DNF
49.
SOLBERG Frode
SPV
DNF
51.
GRIETEN Kevin
CMD
DNF
53.
WYTINCK Niels
CMD
DNF
54.
VAN LANCKER Dieter
CMD
DNF
55.
VANDAELE Philip
CMD
DNF
62.
FRISCH Andreas
VPC
DNF
63.
GULDHAMMER POULSEN Rasmus
VPC
DNF
64.
GULDHAMMER Thomas
VPC
DNF
65.
JORGENSEN Ricky Eno
VPC
DNF
67.
LARSEN SCHJØNNEMANN Kaspar
VPC
DNF
68.
MADSEN Jens Erik
VPC
DNF
71.
BENNING Hans-Joachim
TSS
DNF
72.
HUMBERT Michael
TSS
DNF
76.
NORDHOFF Alexander
TSS
DNF
77.
PFEIFER Ron
TSS
DNF
78.
ROTH Christopher
TSS
DNF
82.
FABISOVSKY Ladislav
ASP
DNF
85.
HUNAL Martin
ASP
DNF
86.
KROTKY Rostislav
ASP
DNF
87.
NESVEDA Jiri
ASP
DNF
91.
BISSINGER Florian
KTM
DNF
92.
ULZEN Victor
KTM
DNF
93.
LECHNER Petr
KTM
DNF
95.
PRIA Lars
KTM
DNF
98.
STADLER Stefan
KTM
DNF
99.
KRATOCHVILA Jakub
KTM
DNF
102.
HESTER Marc
TST
DNF
105.
ODGAARD NIELSEN Jesper
TST
DNF
112.
GOMNES Daniel
KRA
DNF
113.
SAUGSTAD Stian
KRA
DNF
114.
JARLSETH Eirik Kasa
KRA
DNF
115.
MARKASKARD Frans-Leonard
KRA
DNF
116.
SCHOU Mikael
KRA
DNF
117.
UTHUS Martin
KRA
DNF
118.
VAERNES Aslak
KRA
DNF
121.
BOK Yannick
TTR
DNF
122.
DEUTSCHMANN Jan
TTR
DNF
123.
GNOTH Jannick
TTR
DNF
124.
HENSE Adrian
TTR
DNF
126.
KLÖPPING Marten
TTR
DNF
132.
BERTILSSON Christian
CYK
DNF
133.
BJELKMARK Jonas
CYK
DNF
134.
LANDSTROM Johan
CYK
DNF
135.
LUDVIGSSON Tobias
CYK
DNF
137.
POLDER Robert
CYK
DNF
141.
BAK Glenn
TEF
DNF
142.
CHRISTENSEN Morten
TEF
DNF
143.
GREVE Matias
TEF
DNF
144.
BERING Jakob
TEF
DNF
145.
JENSEN Christian Jersild
TEF
DNF
146.
OLESEN Nicolaj
TEF
DNF
147.
OLLEGAARD Morten
TEF
DNF
148.
PEDERSEN Soren Pugdahl
TEF
DNF
151.
FORBORD Kristian
AMO
DNF
153.
LIBNER Niv
AMO
DNF
154.
MOREN Patrik
AMO
DNF
155.
SANDERSON Nicolas
AMO
DNF
156.
BERSVEN Stoen
AMO
DNF
161.
BOILLAT Joris
CHA
DNF
162.
BURKHARDT Holger
CHA
DNF
163.
FANKHAUSER Clemens
CHA
DNF
164.
FRIEDEMANN Matthias
CHA
DNF
165.
WONG Steven
CHA
DNF
173.
HANSEN Jannik Hyldtoft
NDEN
DNF
174.
PEDERSEN Mark Sehested
NDEN
DNF
175.
LARSEN Morten
NDEN
DNF
176.
CLAUSEN Patrick
NDEN
DNF
177.
KRISTENSEN Rasmus
NDEN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika