Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit de Lorraine Professionnel
2011
(2.1)
(Circuit de Lorraine Professionnels)
France / 18 Maiatza - 22 Maiatza
Edition: 50 (865.0 Km)
Winner:
ROUX Anthony
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Anthony Roux
FRA
Edizioak
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2012
BOUHANNI Nacer
2011
ROUX Anthony
2010
FELLINE Fabio
2009
CARRARA Matteo
2008
CHAINEL Steve
2007
JAKSCHE Jörg
2006
SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio
2005
NAUDUZS Andris
2004
POSTHUMA Joost
2003
AUGER Guillaume
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Château-Salins
-
Saint-Dié-des-Vosges
20 Maiatza
/ 206.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:50:20
DE GENDT Thomas
Laisterketako Liderra
:
12:44:30
DE GENDT Thomas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DE GENDT Thomas
VCD
04:50:20
2.
SIMON Julien
SAU
00:00:00
3.
ROLLAND Pierre
EUC
00:00:00
4.
ROUX Anthony
FDJ
00:00:15
5.
FELLINE Fabio
GEO
00:00:15
6.
HUPOND Thierry
SKS
00:00:15
7.
LIGTHART Pim
VCD
00:00:15
8.
MARCATO Marco
VCD
00:00:15
9.
ROCCHETTI Frederico
DER
00:00:15
10.
TRONET Steven
RLM
00:00:15
11.
GALLAND Jérémie
SAU
00:00:15
12.
VICHOT Arthur
FDJ
00:00:15
13.
JACOBS Pieter
TSV
00:00:15
14.
HALLEGUEN Mathieu
BSC
00:00:15
15.
GERARD Arnaud
FDJ
00:00:15
16.
BAUGNIES Jérôme
TSV
00:00:15
17.
ARASHIRO Yukiya
EUC
00:00:15
18.
SPRICK Matthieu
SKS
00:00:15
19.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:15
20.
HOUANARD Steve
ALM
00:00:15
2
Erretiratzeak
34.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
DNF
78.
PETIT Adrien
COF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika