Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Bayern-Rundfahrt
2011
(2.HC)
Germany / 25 Maiatza - 29 Maiatza
Edition: 32 (794.4 Km)
Winner:
THOMAS Geraint
2010
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Geraint Thomas
WAL
Tweets by @bayernrundfahrt
Edizioak
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2015
DOWSETT Alex
2014
THOMAS Geraint
2013
MALORI Adriano
2012
ROGERS Michael
2011
THOMAS Geraint
2010
MONFORT Maxime
2009
GERDEMANN Linus
2008
KNEES Christian
2007
SCHUMACHER Stefan
2006
MARTINEZ TRINIDAD José Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Freystadt
-
Bad Gögging
26 Maiatza
/ 206.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:10:03
DEGENKOLB John
Laisterketako Liderra
:
10:30:15
BOASSON HAGEN Edvald
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
THR
05:10:03
2.
KITTEL Marcel
SKS
00:00:00
3.
BOASSON HAGEN Edvald
SKY
00:00:00
4.
KLUGE Roger
SKS
00:00:00
5.
BOLE Grega
LAM
00:00:00
6.
MARYCZ Jaroslaw
SBS
00:00:00
7.
BAUMANN Eric
APP
00:00:00
8.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
00:00:00
9.
MONDORY Lloyd
ALM
00:00:00
10.
PEREZ LEZAUN Alan
EUS
00:00:00
11.
SUTTON Christopher
SKY
00:00:00
12.
NAVARDAUSKAS Ramunas
GRM
00:00:00
13.
KASHECHKIN Andrey
LAM
00:00:00
14.
GANSER Stefan
TRS
00:00:00
15.
KOSTYUK Denys
LAM
00:00:00
16.
WEGMANN Fabian
LEO
00:00:00
17.
THOMAS Geraint
SKY
00:00:00
18.
THÖMEL Tino
NSP
00:00:00
19.
BRAMMEIER Matthew
THR
00:00:00
20.
RIES Philipp
THF
00:00:00
4
Erretiratzeak
2.
CLARKE William
LEO
DNF
23.
PAUWELS Serge
SKY
DNF
24.
ROGERS Michael
SKY
DNF
143.
JESSENBERGER Marius
THF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika