Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika
2011
(1.1)
(Prueba Villafranca de Ordizia - Clasica de Ordizia)
Spain / 25 Uztaila
Edition: 87 (165.7 Km)
Winner:
SIMON Julien
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Julien Simon
FRA
Tweets by @PVOK_
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1954
1953
1952
1955
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
SANCHEZ GIL Luis Leon
2020
CARR Simon
2019
VALLS FERRI Rafael
2018
POWER Robert
2017
SHILOV Sergey
2016
YATES Simon
2015
MADRAZO RUIZ Ángel
2014
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
2013
TEKLEHAYMANOT Daniel
Ordizia
-
Ordizia
25 Uztaila
/ 165.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:02:27
SIMON Julien
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIMON Julien
SAU
04:02:27
2.
MORENO FERNANDEZ Daniel
KAT
00:00:00
3.
LASTRAS GARCIA Pablo
MOV
00:00:00
4.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
EUS
00:00:00
5.
MADRAZO RUIZ Ángel
MOV
00:00:00
6.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
KAT
00:00:28
7.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
EUS
00:00:36
8.
ANTOMARCHI Julien
LPM
00:00:38
9.
HERRADA LOPEZ José
CJR
00:00:38
10.
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
CEP
00:00:38
11.
BELDA GARCIA David
VMC
00:00:38
12.
COBO ACEBO Juan Jose
GEO
00:00:41
13.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:01:09
14.
LABORIE Christophe
SAU
00:01:09
15.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
ORB
00:01:29
16.
LEMOINE Cyril
SAU
00:02:00
17.
GUTIERREZ David
GEO
00:02:00
18.
BESSY Cyril
SAU
00:02:00
19.
GARCIA AMBROA Ricardo
ORB
00:02:00
20.
VORGANOV Eduard
KAT
00:02:00
46
Erretiratzeak
2.
ARAMENDIA LORENTE Javier
EUS
DNF
12.
GARCIA ACOSTA José Vicente
MOV
DNF
22.
ARGUELYES RODRIGES Arkimedes
KAT
DNF
23.
HORRACH RIPPOLL Joan
KAT
DNF
27.
IGNATENKO Petr
KAT
DNF
32.
BERNABEU ARMENGOL Vicente David
ACG
DNF
33.
CANO Jose Luis
ACG
DNF
34.
ESTRADA RUIZ Juan Javier
ACG
DNF
40.
CARRASCO GARCIA Sergio
ACG
DNF
41.
CUESTA LOPEZ DE CASTRO Iñigo
CJR
DNF
47.
RIABKIN Alexander
CJR
DNF
48.
MORENO BAZAN Javier
CJR
DNF
55.
DE LA FUENTE RASILLA David
GEO
DNF
56.
DURÁN AROCA Arkaitz
GEO
DNF
59.
RATTO Daniele
GEO
DNF
60.
VALLS FERRI Rafael
GEO
DNF
61.
PENA GRISALES Victor Hugo
CEP
DNF
62.
CANO ARDILA Alex Norberto
CEP
DNF
64.
LAVERDE JIMENEZ Luis Felipe
CEP
DNF
65.
MARTINEZ MONTERO Carlos Andres
CEP
DNF
67.
OSPINA NAVARRA Dalivier
CEP
DNF
69.
SUAREZ ALBARRACIN Camilo Andres
CEP
DNF
74.
LEVARLET Guillaume
SAU
DNF
76.
MARTIAS Rony
SAU
DNF
77.
PAÏANI Jean Lou
SAU
DNF
78.
POULHIES Stéphane
SAU
DNF
80.
MATHÉOU Romain
SAU
DNF
81.
ANTON MARIN Francisco Manuel
VMC
DNF
84.
GRAU Oscar
VMC
DNF
85.
JENNINGS Christopher
VMC
DNF
86.
JIMENEZ VENTOSA Ruben
VMC
DNF
92.
BAGUES KALPARSORO Aritz
ORB
DNF
95.
ETXEBARRIA Aritz
ORB
DNF
97.
MARTIN INFANTE Noel
ORB
DNF
99.
URAIN EPELDE Benat
ORB
DNF
103.
PARDO ABARZUZA Jon
BOA
DNF
105.
OLIVEIRA Helder
BOA
DNF
106.
SEPULVEDA BORGES Bruno Manuel
BOA
DNF
107.
VILELA Ricardo
BOA
DNF
108.
LIMA Bruno Antero
BOA
DNF
112.
CAUQUIL Yohan
LPM
DNF
113.
DIAZ Daniel Ricardo
LPM
DNF
114.
GIRAUD Benjamin
LPM
DNF
116.
JULES Justin
LPM
DNF
117.
SISKEVICIUS Evaldas
LPM
DNF
118.
VAUBOURZEIX Thomas
LPM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika