Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - Krasna Lipa
2009
(2.2)
Czech Republic / 9 Uztaila - 12 Uztaila
Edition: 22
Winner:
BURCHENKOVA Alexandra
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Alexandra Burchenkova
RUS
Novikova Elena
RUS
Yulia Blindyuk
RUS
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Rumburk
-
Rumburk
11 Uztaila
Etapa irabazlea
:
02:41:50
NOVIKOVA Elena
Laisterketako Liderra
:
09:26:58
BURCHENKOVA Alexandra
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NOVIKOVA Elena
02:41:50
2.
BLINDYUK Yulia
02:41:50
3.
KASPER Romy
02:41:50
4.
NOVOZHILOVA Ekaterina
02:41:50
5.
BRAAM Elisabeth
02:41:50
6.
SÖLLNER Birgit
02:41:50
7.
ILIYNIKH Yulia
02:41:50
8.
PANKOVA Larisa
02:41:50
9.
YETIS Semra
02:41:50
10.
PITEL Edwige
02:41:50
11.
BURCHENKOVA Alexandra
02:41:50
12.
SHARGA Olena
02:41:50
13.
RUZICKOVA Martina
02:41:50
14.
HEIJMANS Eva
02:41:50
15.
DE WILDT Anne
02:41:50
16.
MACHACOVA Jarmila
02:41:50
17.
POTOKINA Anna
02:41:50
18.
PINTARELLI Daniela
02:41:50
19.
KASHCHYSHYNA Oksana
02:41:50
20.
POELSTRA - RINGLEVER Linda
02:41:50
4
Erretiratzeak
0.
BOSKAMP Joan
DNF
0.
KRPAL Nadine
DNS
0.
SIEBERT Tamara
DNF
0.
STEINERT Anne
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika