Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia Orlova
2012
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 25 Apirila - 29 Apirila
Edition: 26 (355.9 Km)
Winner:
STEVENS Evelyn
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Evelyn Stevens
USA
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Dětmarovice
-
Štramberk
26 Apirila
/ 105.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:55:52
STEVENS Evelyn
Laisterketako Liderra
:
02:58:32
STEVENS Evelyn
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STEVENS Evelyn
SLU
02:55:52
2.
LAWS Sharon
LNL
00:00:02
3.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:02
4.
BRZEZNA Paulina
00:00:02
5.
GRAUS Andrea
FUT
00:00:02
6.
SHARGA Olena
00:00:04
7.
CANUEL Karol-Ann
FUT
00:00:04
8.
WORRACK Trixi
SLU
00:00:04
9.
BURCHENKOVA Alexandra
MIC
00:00:06
10.
VAN DIJK Ellen
SLU
00:00:06
11.
BEVERIDGE Julie
FUT
00:00:06
12.
BRAND Lucinda
LNL
00:00:09
13.
SÖDERBERG Isabelle
LNL
00:00:09
14.
NOONAN Sinead
00:00:09
15.
CORDON-RAGOT Audrey
FUT
00:00:09
16.
PANKOVA Larisa
00:00:09
17.
ROOIJAKKERS Pauliena
DLT
00:00:09
18.
RYAN Carla
LNL
00:00:09
19.
ANTOSHINA Tatiana
00:00:09
20.
DECROIX Lieselot
DLT
00:00:11
9
Erretiratzeak
0.
CAFUK Sara
FAD
0.
COVIC Karla
DNF
0.
GOLUB Romina
FAD
0.
HANDLEY Pippa
DPD
DNF
0.
JURCOVA Julia
FAD
0.
MACÍKOVÁ Lucie
FAD
0.
SCHULTZ NIELSEN Nina
FAD
0.
SMIDOVA Zuzana
FAD
0.
ZAVALA Kateryna
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika