Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binche - Tournai - Binche
2011
(1.1)
(Binche-Tournai-Binche)
Belgium / 4 Urria
Edition: 24 (202.1 Km)
Winner:
SELIG Rüdiger
2010
2012
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Rüdiger Selig
GER
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1930
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1912
1911
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
LAPORTE Christophe
2021
VAN POPPEL Danny
2019
VAN ASBROECK Tom
2018
VAN POPPEL Danny
2017
DE BUYST Jasper
2016
DEMARE Arnaud
2015
SINKELDAM Ramon
2014
STYBAR Zdenek
2013
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2012
BLYTHE Adam
Binche
-
Binche
4 Urria
/ 202.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:21:35
SELIG Rüdiger
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SELIG Rüdiger
LEO
04:21:35
2.
COOKE Baden
SBS
00:00:00
3.
PETIT Adrien
COF
00:00:00
4.
VIGANO Davide
LEO
00:00:00
5.
KLUGE Roger
SKS
00:00:00
6.
HERMANS Ben
RSH
00:00:00
7.
VAN AVERMAET Greg
BMC
00:00:00
8.
SARAMOTINS Aleksejs
COF
00:00:00
9.
VERNAECKT Thomas
VWA
00:00:00
10.
ENGOULVENT Jimmy
SAU
00:00:00
11.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
12.
TANKINK Bram
RAB
00:00:00
13.
PHINNEY Taylor
BMC
00:00:00
14.
VAN GENECHTEN Jonas
WBC
00:00:03
15.
COMMEYNE Davy
LAN
00:00:03
16.
WYNANTS Maarten
RAB
00:00:03
17.
KRIVTSOV Yuriy
ALM
00:00:03
18.
CHAVANEL Sylvain
QST
00:00:03
19.
CURVERS Roy
SKS
00:00:03
20.
BAUMANN Eric
APP
00:00:03
78
Erretiratzeak
2.
BAKELANTS Jan
OLO
DNF
3.
DE GREEF Francis
OLO
DNF
7.
VANDOUSSELAERE Sven
OLO
DNF
8.
WILLEMS Frederik
OLO
DNF
11.
MAES Nikolas
QST
DNF
14.
DE WEERT Kevin
QST
DNF
17.
STEEGMANS Gert
QST
DNF
21.
GODDAERT Kristof
ALM
DNF
22.
ELMIGER Martin
ALM
DNF
23.
HOUANARD Steve
ALM
DNF
34.
MORABITO Steve
BMC
DNF
37.
TSCHOPP Johann
BMC
DNF
41.
BROWN Graeme
RAB
DNF
42.
FLENS Rick
RAB
DNF
46.
VERMELTFOORT Coen
RAB
DNF
55.
LEQUATRE Geoffroy
RSH
DNF
56.
HUNTER Robert
RSH
DNF
57.
SERGENT Jesse
RSH
DNF
63.
LARSSON Gustav Erik
SBS
DNF
65.
DIDIER Laurent
SBS
DNF
67.
CHRISTENSEN Mads
SBS
DNF
68.
MARGALIOT Ran
SBS
DNF
71.
DEVOLDER Stijn
VCD
DNF
72.
BELKOV Maxim
VCD
DNF
73.
LEUKEMANS Björn
VCD
DNF
74.
LINDEMAN Bertjan
VCD
DNF
82.
CLARKE William
LEO
DNF
83.
FEILLU Brice
LEO
DNF
92.
AMORISON Frédéric
LAN
DNF
94.
HELMINEN Matti
LAN
DNF
98.
GOURGUE Benjamin
LAN
DNF
102.
VAN VOOREN Steven
TSV
DNF
103.
WALLAYS Jelle
TSV
DNF
104.
MERTENS Tim
TSV
DNF
108.
CORNU Dominique
TSV
DNF
111.
BARLE Florent
COF
DNF
113.
ISTA Kevyn
COF
DNF
126.
HUGUET Yann
SKS
DNF
131.
DELAGE Mickael
FDJ
DNF
133.
CHAINEL Steve
FDJ
DNF
135.
PINOT Thibaut
FDJ
DNF
137.
SOUPE Geoffrey
FDJ
DNF
142.
COUSIN Jerome
EUC
DNF
151.
DEGAND Thomas
VWA
DNF
154.
VAN MELSEN Kevin
VWA
DNF
155.
SCHMITZ Bram
VWA
DNF
156.
CAETHOVEN Steven
VWA
DNF
161.
COYOT Arnaud
SAU
DNF
165.
LEMOINE Cyril
SAU
DNF
168.
PAÏANI Jean Lou
SAU
DNF
171.
IMPEY Daryl
APP
DNF
173.
BENEDETTI Cesare
APP
DNF
175.
SCHORN Daniel
APP
DNF
176.
SCHWARZMANN Michael
APP
DNF
177.
SEUBERT Timon
APP
DNF
178.
DIETZIKER Andreas
APP
DNF
184.
DEVILLERS Gilles
WBC
DNF
186.
POLAZZI Fabio
WBC
DNF
187.
VAN HOECKE Justin
WBC
DNF
191.
ANCIAUX Maxime
PCW
DNF
192.
DEMOITIÉ Antoine
PCW
DNF
195.
DRON Boris
PCW
DNF
196.
GREMELPONT Axel
PCW
DNF
197.
NAERT Benoit
PCW
DNF
198.
THOME Kevin
PCW
DNF
201.
DE NEEF Steven
JVB
DNF
202.
DE WINTER Walt
JVB
DNF
203.
VERWAEST Kevin
JVB
DNF
207.
VAN DYCK Kevin
JVB
DNF
208.
VERRAES Benjamin
JVB
DNF
211.
VANBILSEN Kenneth
QCT
DNF
212.
DUYN Huub
QCT
DNF
213.
HOVELYNCK Kurt
QCT
DNF
214.
HULSMANS Kevin
QCT
DNF
215.
VAN DEN BOSSCHE Hendrik
QCT
DNF
216.
VANDERAERDEN Michael
QCT
DNF
217.
CORNET Joris
QCT
DNF
218.
SPRAGG James
QCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro dŽItalia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika