Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2013
(2.1)
Taiwan / 18 Martxoa - 24 Martxoa
(890.0 Km)
Winner:
SULZBERGER Bernard
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Bernard Sulzberger
AUS
1
Fans
kiciclismo
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
New Taipei City
-
Linshanbi Recreation Area
23 Martxoa
/ 126.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:37:51
GIRAUD Benjamin
Laisterketako Liderra
:
17:40:50
SULZBERGER Bernard
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIRAUD Benjamin
02:37:51
2.
JANORSCHKE Grischa
TSP
00:00:00
3.
OTHMAN Muhamad Adiq Husainie
CSS
00:00:00
4.
GIACOPPO Anthony
HGP
00:00:00
5.
SUMMERHILL Daniel
UHC
00:00:00
6.
MAT SENAN Mohammad Saufi
TSG
00:00:00
7.
ZAINAL Rizuan
NMAS
00:00:00
8.
EDMÜLLER Benjamin
00:00:00
9.
TERASAKI Takero
NJPN
00:00:00
10.
MEINTJES Louis
MTN
00:00:00
11.
SAI-UDOMSIN Phuchong
NTHA
00:00:00
12.
BOONRATANATHANAKORN Turakit
00:00:00
13.
LECHNER Petr
00:00:00
14.
NONAKA Ryoma
SMN
00:00:00
15.
LIU Hao
MSS
00:00:00
16.
GRMAY Tsgabu Gebremaryam
MTN
00:00:00
17.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:00
18.
YOSHIDA Hayato
00:00:00
19.
CRAWFORD Jai
HGP
00:00:00
20.
WHITE Bradley
UHC
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika