Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2013
(2.1)
Spain / 12 Apirila - 14 Apirila
Edition: 28 (545.6 Km)
Winner:
PLAZA MOLINA Ruben
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ruben Plaza Molina
ESP
Tweets by @VueltaCyL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Villa del Libro de Urueña
-
Palencia
13 Apirila
/ 164.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:33:09
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
Laisterketako Liderra
:
08:04:25
LASCA Francesco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
EUS
03:33:09
2.
LASCA Francesco
CJR
00:00:00
3.
HANSON Ken
OPM
00:00:00
4.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
5.
SANZ UNZUE Enrique
MOV
00:00:00
6.
BARBERO CUESTA Carlos
EUK
00:00:00
7.
PERON Andrea
TNN
00:00:00
8.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
SPT
00:00:00
9.
VERSCHOOR Martijn
TNN
00:00:00
10.
SHPILEVSKY Boris
LOK
00:00:00
11.
BOEV Igor
RVL
00:00:00
12.
SENTJENS Roy
RIJ
00:00:00
13.
MAS BONET Lluis
BUR
00:00:00
14.
TRUSOV Nikolai
RIJ
00:00:00
15.
SHALUNOV Evgeny
LOK
00:00:00
16.
SOUSA CARDOSO Filipe Duarte
EFG
00:00:00
17.
URTASUN PEREZ Pablo
EUS
00:00:00
18.
KOCHETKOV Pavel
RVL
00:00:00
19.
BEKAERT Steve
BUR
00:00:00
20.
CARDOSO Andre Fernando S. Martins
CJR
00:00:00
1
Erretiratzeak
157.
POLYDOROPOULOS Dimitrios
SPT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika