Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Classic Loire Atlantique
2013
(1.1)
France / 16 Martxoa
Edition: 14 (184.8 Km)
Winner:
CAMMAERTS Edwig
2012
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Edwig Cammaerts
BEL
Tweets by @LaClassic_44
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
PEREZ Anthony
2021
RIOU Alan
2019
BARBIER Rudy
2018
QUAADE Rasmus Christian
2017
PICHON Laurent
2016
TURGIS Anthony
2015
GOUGEARD Alexis
2014
GOUGEARD Alexis
2013
CAMMAERTS Edwig
2012
VACHON Florian
La Haye-Fouassière
-
La Haye-Fouassière
16 Martxoa
/ 184.80 kilometer / Hasiera: 12:30 / Helmuga: 17:05
Etapa irabazlea
:
04:50:41
CAMMAERTS Edwig
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAMMAERTS Edwig
COF
04:50:41
2.
HUTAROVICH Yauheni
ALM
00:00:07
3.
PICHON Laurent
FDJ
00:00:07
4.
BERTAZZO Omar
AND
00:00:07
5.
JULES Justin
LPM
00:00:07
6.
EL FARES Julien
SAU
00:00:07
7.
BACQUET Fabien
AUB
00:00:07
8.
GESLIN Anthony
FDJ
00:00:07
9.
JACOBS Pieter
TSV
00:00:07
10.
DRUJON Mathieu
AUB
00:00:07
11.
GERARD Arnaud
BSE
00:00:07
12.
ZINGLE Romain
COF
00:00:07
13.
MARINO Jean Marc
SAU
00:00:07
14.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:07
15.
FRAILE MATARRANZ Omar
CJR
00:00:07
16.
KLIMOV Serguei
RVL
00:00:07
17.
ERMETI Giairo
AND
00:00:07
18.
LEVARLET Guillaume
COF
00:00:07
19.
CUSIN Rémi
IAM
00:00:07
20.
TARRIDE Gregoire
LPM
00:00:07
84
Erretiratzeak
2.
BIDEAU Jean-Marc
BSE
DNF
4.
FONSECA Armindo
BSE
DNF
6.
CORBEL Erwann
BSE
DNF
7.
LAENGEN Vegard Stake
BSE
DNF
8.
SEPULVEDA Eduardo
BSE
DNF
12.
ANTOMARCHI Julien
LPM
DNF
15.
LAVIEU Antoine
LPM
DNF
17.
ROSTOLLAN Thomas
LPM
DNF
27.
ROLLIN Dominique
FDJ
DNF
32.
BAGDONAS Gediminas
ALM
DNF
34.
KERN Julian
ALM
DNF
36.
IGLINSKIY Valentin
ALM
DNF
37.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
41.
ROLLAND Pierre
EUC
DNF
42.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
DNF
43.
CHARTEAU Anthony
EUC
DNF
44.
KERN Christophe
EUC
DNF
45.
GAUTIER Cyril
EUC
DNF
46.
HUREL Tony
EUC
DNF
47.
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
EUC
DNF
51.
COMMEYNE Davy
AJW
DNF
52.
VOGONDY Nicolas
AJW
DNF
53.
CAETHOVEN Steven
AJW
DNF
54.
GILBERT Jérôme
AJW
DNF
56.
ROUTLEY Will
AJW
DNF
57.
SCHEIRLINCKX Staf
AJW
DNF
58.
VAN GOOLEN Jurgen
AJW
DNF
62.
GALLAND Jérémie
SAU
DNF
63.
JEANDESBOZ Fabrice
SAU
DNF
64.
LABORIE Christophe
SAU
DNF
67.
MEDEREL Maxime
SAU
DNF
68.
SCHMIDT Fabien
SAU
DNF
74.
GAVAZZI Mattia
AND
DNF
75.
FRAPPORTI Marco
AND
DNF
77.
PARRINELLO Antonio Casimir
AND
DNF
78.
OCHOA Carlos José
AND
DNF
81.
PLIUSCHIN Alexandr
IAM
DNF
84.
BRANDLE Matthias
IAM
DNF
85.
PELUCCHI Matteo
IAM
DNF
87.
SCHELLING Patrick
IAM
DNF
88.
WYSS Marcel
IAM
DNF
91.
LASCA Francesco
CJR
DNF
93.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
CJR
DNF
96.
GOMEZ Yelko
CJR
DNF
98.
MOYANO Enzo Josue
CJR
DNF
101.
JUODVALKIS Egidijus
LAN
DNF
102.
BUEKEN Joeri
LAN
DNF
104.
HONIG Reinier
LAN
DNF
105.
DEVILLERS Gilles
LAN
DNF
107.
SYS Klaas
LAN
DNF
112.
DE JONGHE Kevin
TSV
DNF
116.
VANBILSEN Kenneth
TSV
DNF
121.
AVERY Clinton Robert
CSS
DNF
123.
XU Gang
CSS
DNF
124.
NISHIZONO Ryota
CSS
DNF
125.
JIAO Pengda
CSS
DNF
126.
LIU Biao
CSS
DNF
128.
TRAKSEL Bobbie
CSS
DNF
131.
MIRONOV Alexander
RVL
DNF
132.
FIRSANOV Serguei
RVL
DNF
134.
POMOSHNIKOV Sergey
RVL
DNF
135.
OVECHKIN Artem
RVL
DNF
136.
RYBAKOV Alexander
RVL
DNF
137.
SOLOMENNIKOV Andrey
RVL
DNF
141.
PETIT Adrien
COF
DNF
145.
HARDY Romain
COF
DNF
146.
LABBE Arnaud
COF
DNF
147.
BESCOND Jérémy
COF
DNF
152.
DRUJON Benoit
AUB
DNF
154.
BAZIN Nicolas
AUB
DNF
155.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
156.
FAUCON Guillaume
AUB
DNF
157.
TRONET Steven
AUB
DNF
161.
MONIER Damien
BGT
DNF
162.
LEBAS Thomas
BGT
DNF
164.
HIRAI Eiichi
BGT
DNF
165.
INOUE Kazuo
BGT
DNF
166.
ITAMI Kenji
BGT
DNF
167.
HATSUYAMA Sho
BGT
DNF
168.
SHIMIZU Miyataka
BGT
DNF
171.
BOULO Matthieu
RLM
DNF
174.
KNEISKY Morgan
RLM
DNF
175.
KOWALSKI Rudy
RLM
DNF
176.
LALOUETTE Kevin
RLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika