Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Utah
2012
(2.1)
United States / 7 Abuztua - 12 Abuztua
(875.0 Km)
Winner:
TSCHOPP Johann
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Johann Tschopp
SUI
1
Fans
Michal Zahradnicek
Tweets by @TourofUtah
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Park City
-
Park City
12 Abuztua
/ 121.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:06:54
LEIPHEIMER Levi
Laisterketako Liderra
:
21:26:32
TSCHOPP Johann
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LEIPHEIMER Levi
OPQ
03:06:54
2.
KRUIJSWIJK Steven
RAB
00:00:49
3.
KÖNIG Leopold
APP
00:00:49
4.
TSCHOPP Johann
BMC
00:00:49
5.
DANIELSON Tom
GRM
00:00:49
6.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
TLS
00:00:49
7.
BUSCHE Matthew
RNT
00:00:49
8.
BOSWELL Ian
TLS
00:00:49
9.
EUSER Lucas
SPI
00:00:49
10.
HORNER Christopher
RNT
00:00:49
11.
FRANK Mathias
BMC
00:00:56
12.
SUTHERLAND Rory
UHC
00:01:53
13.
STETINA Peter
GRM
00:02:40
14.
VANDEVELDE Christian
GRM
00:03:07
15.
BENNETT George
RNT
00:03:07
16.
COLORADO HERNANDEZ Francisco Jarley
EPM
00:03:07
17.
BUTLER Chris
CSS
00:03:42
18.
BALDWIN Christopher
BPC
00:04:02
19.
PIAMONTE RODRIGUEZ Freddy Orlando
EPM
00:04:15
20.
BELTRAN SUAREZ Eduard Alexander
EPM
00:04:28
20
Erretiratzeak
12.
FARRAR Tyler
GRM
DNF
14.
RATHE Jacob
GRM
FAD
17.
ZABRISKIE David
GRM
DNF
36.
ROHREGGER Thomas
RNT
DNF
56.
BENFATTO Marco
LIQ
FAD
63.
STAMSNIJDER Tom
PRO
DNF
67.
KLEMME Dominic
PRO
FAD
82.
DE LUNA DAVILA Flavio
SPI
DNF
84.
FAIRLY Caleb
SPI
FAD
87.
ROUTLEY Will
SPI
DNF
94.
FÖRSTER Robert
UHC
DNF
95.
KEOUGH Jacobe
UHC
DNF
115.
BARTON Chris
BPC
DNF
116.
VANIAS Alex
BPC
FAD
117.
KYER Julian
BPC
FAD
118.
SCHMALZ Joseph
BPC
FAD
122.
NANKERVIS Tommy
RCC
FAD
125.
WILLIAMS David
RCC
FAD
137.
SALAS Sebastian
OPT
DNF
156.
OLEARY Connor
TLS
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika