Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Qinghai Lake
2012
(2.HC)
China / 29 Ekaina - 12 Uztaila
Edition: 11 (1859.8 Km)
Winner:
ALIZADEH Hossein
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(12)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Hossein Alizadeh
IRI
1
Fans
Michael Libner
Tweets by @TDQL_Official
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Hurrengoa
Etapa 10 >
Wuwei
-
Jingtai
9 Uztaila
/ 191.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:39
GUARDINI Andrea
Laisterketako Liderra
:
32:29:43
ALIZADEH Hossein
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUARDINI Andrea
FAR
04:00:39
2.
TLEUBAYEV Ruslan
AS2
00:00:00
3.
SISKEVICIUS Evaldas
LPM
00:00:00
4.
MEZGEC Luka
SAK
00:00:00
5.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
ACG
00:00:00
6.
MARKOV Alexei
RVL
00:00:00
7.
SURUTKOVYCH Oleksandr
SCS
00:00:00
8.
REIJNEN Kiel
TT1
00:00:00
9.
AVERIN Maxim
AMO
00:00:00
10.
ZHANG Wen Long
MCT
00:00:00
11.
DELAROZIERE Mathieu
LPM
00:00:00
12.
ERSHOV Artur
RVL
00:00:00
13.
PEDRAZA MORALES Walter Fernando
EPM
00:00:00
14.
TU Yue
MCT
00:00:00
15.
ABREKOV Yusuf
SLY
00:00:00
16.
PALANDRI Marino
AMO
00:00:00
17.
MOAZAMI GODARZI Arvin
AZC
00:00:00
18.
BEDERBEKOV Miras
00:00:00
19.
KEOUGH Jacobe
UHC
00:00:00
20.
AISTRUP Nikola
VPC
00:00:00
1
Erretiratzeak
217.
SPIBY Dylan
TYD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika