Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix de Dottignies
2013
(1.2)
Belgium / 1 Apirila
Edition: 12 (113.2 Km)
Winner:
KOEDOODER Vera
2012
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Vera Koedooder
NED
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
BASTIANELLI Marta
2017
D'HOORE Jolien
2016
BRONZINI Giorgia
2015
FOURNIER Roxane
2014
BRONZINI Giorgia
2013
KOEDOODER Vera
2012
BACCAILLE Monia
2011
JOHANSSON Emma
2010
WILD Kirsten
2009
DÜSTER Sarah
Dottignies
-
Dottignies
1 Apirila
/ 113.20 kilometer / Hasiera: 14:00
Etapa irabazlea
:
02:57:23
KOEDOODER Vera
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KOEDOODER Vera
SLT
02:57:23
2.
SLAPPENDEL Iris
RBW
00:00:06
3.
VAN PAASSEN Sanne
RBW
00:00:48
4.
TROTT Laura
WHT
00:00:48
5.
PAWLOWSKA Katarzyna
GKS
00:00:48
6.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:48
7.
KNETEMANN Roxane
RBW
00:00:48
8.
FENNEL Esther
EKLC
00:00:48
9.
FAHLIN Emilia
HPU
00:01:33
10.
BURCHENKOVA Alexandra
RVL
00:01:33
11.
BRONZINI Giorgia
WHT
00:02:17
12.
ROWE Danielle
WHT
00:02:17
13.
KESSLER Nina
DLT
00:02:17
14.
THOMASSON Martina
AGG
00:02:17
15.
DRUYTS Kelly
VLL
00:02:17
16.
DE JONG Thalita
RBW
00:02:17
17.
TAGLIAFERRO Marta
MCG
00:02:17
18.
DRUYTS Jessy
VLL
00:02:17
19.
VAN SEVEREN Celine
LHL
00:02:17
20.
DE VUYST Sofie
SLT
00:02:17
88
Erretiratzeak
4.
GRIFI Sara
MCG
DNF
5.
SCANDOLARA Valentina
MCG
DNF
8.
LONGO BORGHINI Elisa
HPU
DNF
13.
DUYCK Ann Sophie
LHL
DNF
14.
MICHAL Ella
LHL
DNF
16.
LODEWIJKS Steffi
LHL
DNF
17.
ROUSSE Marion
LHL
DNF
19.
BERLATO Elena
TOG
DNF
20.
BITTO Irene
TOG
DNF
21.
CAUZ Francesca
TOG
DNF
22.
FIORI Jennifer
TOG
DNF
23.
STEFANI Francesca
TOG
DNF
24.
VALENTINI Elena
TOG
DNF
27.
RIVAT Amelie
FUT
DNF
28.
DUTRIAUX Fiona
FUT
DNF
31.
SANCHIS CHAFER Anna
BPD
DNF
32.
NORIEGA Mayalen
BPD
DNF
33.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BPD
DNF
35.
CHACÓN GARCIA Lilibeth
BPD
DNF
37.
BRULEE Latoya
CZT
DNF
38.
HATCH Elizabeth
CZT
DNF
43.
CROKET Gilke
VLL
DNF
47.
DE ROOVER Eline
VLL
DNF
61.
ROGGEMAN Inge
SLT
DNF
62.
BUYL Kimberly
SLT
DNF
67.
NESSMAR Alexandra
AGG
DNF
68.
KIHLBOM Jessica
AGG
DNF
69.
NILSSON Hanna
AGG
DNF
73.
SOSNA Katarzyna
VAI
DNF
74.
BASTIANELLI Valentina
VAI
DNF
75.
D'ETTORRE Alessandra
VAI
DNF
76.
GUARISCHI Barbara
VAI
DNF
77.
MARTINI Alessia
VAI
DNF
78.
SOSENKO Aleksandra
VAI
DNF
85.
ROOIJAKKERS Pauliena
DLT
DNF
87.
TROTT Emma
DLT
DNF
91.
KUCHINSKAYA Elena
RVL
DNF
93.
MISHINA Maria
RVL
DNF
94.
CHULKOVA Anastasiya
RVL
DNF
98.
RIST Liisi
MIC
DNF
100.
EPELDE BIKENDI Mireia
MIC
DNF
101.
BOLDRINI Gloria
MIC
DNF
102.
VIECELI Lara
MIC
DNF
103.
ROCHA GUERRERO Mayra del Rocio
GKS
DNF
105.
SCHINK Lina-Kristin
GKS
DNF
106.
BRIEN Alizée
GKS
DNF
107.
ROORDA Stephanie
GKS
DNF
108.
DELEV Charlene
GKS
DNF
109.
ZORZI Susanna
FLF
DNF
117.
WILLIAMS Georgia
BPK
DNF
119.
FRAPPORTI Simona
BPK
DNF
128.
VAN DEN STEEN Kelly
NBEL
DNF
130.
VERHAEST Sara
NBEL
DNF
131.
MEYVISCH Molly
NBEL
DNF
136.
MCGRATH Kristin
NUSA
DNF
138.
WINDER Ruth
NUSA
DNF
140.
HEGELUND Karina
DNF
141.
FUGL RASMUSSEN Mette
DNF
143.
LORENTZEN Trine
DNF
144.
FREDERIKSEN Rikke
DNF
145.
DEBBOUDT Evelien
EKRE
DNF
147.
DEBBOUDT Sylvia
EKRE
DNF
148.
VAN GLABEKE Shana
EKRE
DNF
149.
ROBERT Valerie
EKRE
DNF
151.
CEULEMANS Dunja
ESPM
DNF
154.
LEENKNEGT Liliane
ESPM
DNF
155.
VAN DEN HAUTE Steffy
ESPM
DNF
156.
WERNER Laure
ESPM
DNF
157.
BLOMME Marieke
EWET
DNF
158.
BORREMANS Sarah
EWET
DNF
159.
BREYNE Mariska
EWET
DNF
160.
CATTRYSE Melanie
EWET
DNF
161.
DE VESTELE Adeline
EWET
DNF
162.
VAN DE VOORDE Isabel
EWET
DNF
163.
ACCOE Joyce
ENAP
DNF
167.
THOMAS Claire
ENAP
DNF
168.
GASS Daniela
ENAP
DNF
169.
BECKERS Isabelle
DNF
174.
HANSELMANN Nicole
DNF
176.
KÖCKERLING Ronja
EKLC
DNF
178.
EGGL Elena
EKLC
DNF
179.
JANKE Simona
EKLC
DNF
180.
KOEP Christina
EKLC
DNF
181.
CLAESSEN Marjolein
EEND
DNF
182.
GEOGHEGAN Michelle
EEND
DNF
184.
HAERS Carolien
EEND
DNF
185.
VERSLUIS Wendy
EEND
DNF
186.
GINS Tara
EEND
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika