Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia Orlova
2013
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 24 Apirila - 28 Apirila
Edition: 27 (400.9 Km)
Winner:
VAN DIJK Ellen
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ellen Van Dijk
NED
Ellen Van Dijk
NED
Alena Amialiusik
BLR
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lichnov
-
Lichnov
27 Apirila
/ 122.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:17:48
VAN DIJK Ellen
Laisterketako Liderra
:
08:15:11
VAN DIJK Ellen
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DIJK Ellen
SLU
03:17:48
2.
STEVENS Evelyn
SLU
00:00:00
3.
BRZEZNA Paulina
00:00:00
4.
BOYARSKAYA Natalia
NRUS
00:00:00
5.
ANTOSHINA Tatiana
NRUS
00:00:00
6.
POOLEY Emma
00:00:00
7.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:07
8.
LUPERINI Fabiana
FLF
00:00:07
9.
LORVIK Ingrid
NNOR
00:00:07
10.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
00:00:15
11.
PINTAR Ursa
00:00:15
12.
GRAUS Andrea
00:00:15
13.
FERRIER-BRUNEAU Christel
FLF
00:00:15
14.
TROTMAN Reta
EMXX
00:00:15
15.
PITEL Edwige
MIC
00:00:15
16.
PINTARELLI Daniela
SQS
00:00:25
17.
KOSTER Anouska Helena
TPO
00:00:25
18.
BUJAK Eugenia
00:00:25
19.
MUCCIOLI Dalia
BPK
00:00:25
20.
OLSSON Madeleine
AGG
00:00:25
19
Erretiratzeak
9.
BARAZNA Katsiaryna
MIC
FAD
12.
VIECELI Lara
MIC
DNF
15.
MISHINA Maria
RVL
FAD
31.
NIEWIADOMA Katarzyna
DNF
43.
FENNEL Esther
EKLC
DNS
62.
NOVAK Alenka
FAD
86.
BECK Luisa
EMXX
DNF
109.
KUBILIUNAITE Jurgita
NLTU
DNF
117.
ZALESKA Lucie
NCZE
DNF
121.
VLACHOVA Sona
FAD
123.
KUCEROVA Bozena
FAD
129.
CILVINAITE Inga
PZC
DNS
130.
JANELIUNAITE Edita
PZC
DNF
131.
SILINYTE Agne
PZC
DNF
134.
GUZ Paulina
NPOL
DNS
137.
KARDAS Aleksandra
NPOL
DNF
141.
NOEVER Heike
ESTU
DNF
144.
WEBER Pia
ESTU
FAD
150.
NAPIERALSKA Sabina
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika