Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship WU
2013
(CC)
(Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU)
Czech Republic / 20 Uztaila
(126.0 Km)
Winner:
ZORZI Susanna
2011
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Susanna Zorzi
ITA
Tweets by @UEC_cycling
Edizioak
2021
2020
2019
2017
2014
2013
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ZANARDI Silvia
2020
BALSAMO Elisa
2019
PATERNOSTER Letizia
2017
WIEBES Lorena
2014
STULTIENS Sabrina
2013
ZORZI Susanna
Olomouc
-
Svatı Kopeček
20 Uztaila
/ 126.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:47:01
ZORZI Susanna
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZORZI Susanna
NITA
03:47:01
2.
CAUZ Francesca
NITA
00:01:00
3.
SOLOVEY Ganna
NUKR
00:01:05
4.
RATTO Rossella
NITA
00:01:05
5.
NIEWIADOMA Katarzyna
NPOL
00:01:05
6.
DE JONG Thalita
NNED
00:01:05
7.
BJORNSRUD Miriam
NNOR
00:01:05
8.
MUCCIOLI Dalia
NITA
00:01:05
9.
BIANNIC Aude
NFRA
00:01:05
10.
HANNES Kaat
NBEL
00:01:09
11.
PIETERS Amy
NNED
00:01:09
12.
STULTIENS Sabrina
NNED
00:01:14
13.
VEKEMANS Anisha
NBEL
00:01:14
14.
ZAVERSHINSKAYA Anna
NRUS
00:01:14
15.
MUFFAT Alexia
NFRA
00:01:16
16.
DRUYTS Jessy
NBEL
00:01:29
17.
SILINYTE Agne
NLTU
00:01:38
18.
BRZEZNA Monika
NPOL
00:01:48
19.
CECCHINI Elena
NITA
00:02:42
20.
SLIK Rozanne
NNED
00:05:22
30
Erretiratzeak
6.
VAN DEN HAUTE Steffy
NBEL
DNF
8.
VAN SEVEREN Celine
NBEL
DNF
11.
CHRISTOFOROU Antri
NCYP
DNF
13.
LORENCOVA Judita
NCZE
DNF
17.
RIST Liisi
NEST
DNF
19.
CHAUMET Oriane
NFRA
DNF
21.
PADER Lucie
NFRA
DNF
22.
ROUSSE Marion
NFRA
DNF
25.
KRÖGER Mieke
NGER
DNF
26.
LECHNER Corinna
NGER
DNF
27.
ORTMÜLLER Madeleine
NGER
DNF
33.
CONFALONIERI Maria Giulia
NITA
DNF
34.
STRICKER Anna Zita Maria
NITA
DNF
35.
TREVISI Anna
NITA
DNF
41.
NORVAISAITE Kristina
NLTU
DNF
44.
POSKAITE Egle
NLTU
DNF
55.
MOBERG Emilie
NNOR
DNF
63.
WILKOS Katarzyna
NPOL
DNF
65.
BADYKOVA Gulnaz
NRUS
DNF
68.
CHEKINA Aleksandra
NRUS
DNF
69.
CHERNYSHEVA Galina
NRUS
DNS
70.
DOBRYNINA Kseniia
NRUS
DNF
71.
DOBRYNINA Olga
NRUS
DNF
72.
KASHIRINA Svetlana
NRUS
DNF
74.
KALAN Urška
NSLO
DNF
76.
USABIAGA BALERDI Irene
NESP
DNF
77.
ESKAMENDI GIL Dorleta
NESP
DNF
84.
NESSMAR Alexandra
NSWE
DNF
86.
BAUR Caroline
NSUI
DNF
95.
DEMIRCIOGLU Mehtap
NTUR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika