Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon
2014
(2.1)
France / 27 Iraila - 28 Iraila
(291.0 Km)
Winner:
TXURRUKA ANSOLA Amets
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Amets Txurruka Ansola
EUS
Edizioak
2018
2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
HÄNNINEN Jaakko
2017
MARTIN Guillaume
2015
PINOT Thibaut
2014
TXURRUKA ANSOLA Amets
2013
BAGOT Yohan
2012
REBELLIN Davide
2011
LEVARLET Guillaume
2010
COPPEL Jerome
2009
ROSCH David
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Badaroux
-
Chanac
27 Iraila
/ 145.00 kilometer / Hasiera: 12:20 / Helmuga: 16:10
Etapa irabazlea
:
03:32:38
DEGAND Thomas
Laisterketako Liderra
:
03:32:28
DEGAND Thomas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGAND Thomas
WGG
03:32:38
2.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:00:00
3.
DRON Boris
WBC
00:00:07
4.
LABORIE Christophe
BSE
00:00:26
5.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
CJR
00:00:26
6.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
00:00:26
7.
TULIK Angelo
EUC
00:00:28
8.
HARDY Romain
COF
00:00:28
9.
KREDER Michel
WGG
00:00:28
10.
EDET Nicolas
COF
00:00:28
11.
PINOT Thibaut
FDJ
00:00:28
12.
DI GREGORIO Rémy
LPM
00:00:28
13.
MADRAZO RUIZ Ángel
CJR
00:00:28
14.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
CJR
00:00:28
15.
VIMPERE Théo
AUB
00:00:28
16.
ARAMENDIA LORENTE Javier
CJR
00:00:28
17.
LAENGEN Vegard Stake
BSE
00:00:28
18.
BELDA GARCIA David
BUR
00:00:28
19.
MOLINA CANET Antonio
CJR
00:00:28
20.
DE GREEF Francis
WGG
00:00:28
7
Erretiratzeak
25.
LECUISINIER Pierre-Henri
FDJ
DNF
87.
TARRIDE Gregoire
LPM
DNF
103.
WAUCH Dennis
VBG
DNF
125.
MAYER Yannick
BAI
DNF
126.
FRITZ Fabian
BAI
OTL
128.
LECHNER Patrick
BAI
DNF
134.
BUTTO Federico
BUR
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika