Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon
2014
(2.1)
France / 27 Iraila - 28 Iraila
(291.0 Km)
Winner:
TXURRUKA ANSOLA Amets
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Amets Txurruka Ansola
EUS
Edizioak
2018
2017
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
HÄNNINEN Jaakko
2017
MARTIN Guillaume
2015
PINOT Thibaut
2014
TXURRUKA ANSOLA Amets
2013
BAGOT Yohan
2012
REBELLIN Davide
2011
LEVARLET Guillaume
2010
COPPEL Jerome
2009
ROSCH David
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Mende
-
Mende
28 Iraila
/ 146.00 kilometer / Hasiera: 11:30 / Helmuga: 15:15
Etapa irabazlea
:
03:44:28
VUILLERMOZ Alexis
Laisterketako Liderra
:
07:17:00
TXURRUKA ANSOLA Amets
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VUILLERMOZ Alexis
ALM
03:44:28
2.
PINOT Thibaut
FDJ
00:00:00
3.
HARDY Romain
COF
00:00:00
4.
CHEREL Mickaël
ALM
00:00:00
5.
MADRAZO RUIZ Ángel
CJR
00:00:00
6.
VIMPERE Théo
AUB
00:00:00
7.
DI GREGORIO Rémy
LPM
00:00:00
8.
MEDEREL Maxime
EUC
00:00:00
9.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
CJR
00:00:00
10.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:00:00
11.
DUPONT Hubert
ALM
00:00:00
12.
LABORIE Christophe
BSE
00:00:22
13.
TULIK Angelo
EUC
00:00:22
14.
HONIG Reinier
VBG
00:00:22
15.
EDET Nicolas
COF
00:00:22
16.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
00:00:22
17.
SALAS Ibai
BUR
00:00:22
18.
BELDA GARCIA David
BUR
00:00:22
19.
ARAMENDIA LORENTE Javier
CJR
00:00:22
20.
LEVARLET Guillaume
COF
00:00:22
25
Erretiratzeak
1.
BAGOT Yohan
COF
DNF
2.
BESCOND Jérémy
COF
DNF
7.
MOLARD Rudy
COF
DNS
16.
KERN Julian
ALM
DNF
17.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
24.
VEIKKANEN Jussi
FDJ
DNF
26.
ROY Jérémy
FDJ
DNF
28.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
DNF
36.
PICHOT Alexandre
EUC
DNF
44.
LE MONTAGNER Benjamin
BSE
DNF
46.
GUILLOU Florian
BSE
DNF
55.
MOLINA CANET Antonio
CJR
DNF
61.
BACKAERT Frederik
WGG
DNF
62.
VEUCHELEN Frederik
WGG
DNF
68.
VAN MELSEN Kevin
WGG
DNF
81.
ANTOMARCHI Julien
LPM
DNF
83.
EL FARES Julien
LPM
DNF
86.
LAVIEU Antoine
LPM
DNF
88.
SISKEVICIUS Evaldas
LPM
DNF
92.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
93.
YSSAAD Yannis
AUB
DNF
96.
TRONET Steven
AUB
DNF
112.
BERTHOLET Quentin
WBC
DNF
116.
EVRARD Laurent
WBC
DNF
127.
EXNER Kai
BAI
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika