Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Qinghai Lake
2014
(2.HC)
China / 6 Juli - 19 Juli
Edition: 13 (2219.0 Km)
Winner:
DAVIDENOK Ilya
2013
2015
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(13)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Ilya Davidenok
KAZ
Tweets by @TDQL_Official
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
ZHANG Zhi Shan
2019
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo
2018
AGUIRRE CAIPA Hernan Ricardo
2017
MONSALVE Jonathan
2016
LAGKUTI Sergiy
2015
ROGINA Radoslav
2014
DAVIDENOK Ilya
2013
POOR SEIEDI Samad
2012
ALIZADEH Hossein
2011
GAZVODA Gregor
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
Volgende
Etappe 2 >
Duoba
-
Datong
7 Juli
/ 188.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:17:35
BENFATTO Marco
Klassementleider
:
06:46:12
POLIVODA Oleksandr
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENFATTO Marco
AS2
04:17:35
2.
FÖRSTER Robert
UHC
00:00:00
3.
SISKEVICIUS Evaldas
LPM
00:00:00
4.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUK
00:00:00
5.
CANTWELL Jonathan
DPC
00:00:00
6.
DI BATTISTA Antonio
AMO
00:00:00
7.
BARBERO CUESTA Carlos
EUK
00:00:00
8.
GROSU Eduard Michael
VFN
00:00:00
9.
MATZKA Ralf
TNE
00:00:00
10.
BUTTO Federico
BUR
00:00:00
11.
GIRAUD Benjamin
LPM
00:00:00
12.
BENEDETTI Cesare
TNE
00:00:00
13.
BENEDETTI Luca
AMO
00:00:00
14.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
00:00:00
15.
GATSKIY Pavel
AS2
00:00:00
16.
GONCALVES Domingos Andre Maciel
LPM
00:00:00
17.
ALTANSUKH Altanzul
NTC
00:00:00
18.
JULES Justin
LPM
00:00:00
19.
BOLE Grega
VFN
00:00:00
20.
GONCALVES Jose
LPM
00:00:00
4
Uitvallers
73.
BUTTNER Simon
RTS
FAD
187.
DAI Luo
YDL
FAD
201.
KUDENTSOV Sergey
NTC
DNF
208.
XU Ji
NTC
DSQ
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken