Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cholet Pays de Loire Dames
2014
(1.2)
(Cholet Pays de Loire - WE)
France / 23 Martxoa
(116.0 Km)
Winner:
JOHANSSON Emma
2013
2015
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Emma Johansson
SWE
Edizioak
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2015
CORDON-RAGOT Audrey
2014
JOHANSSON Emma
2013
JOHANSSON Emma
2012
CORDON-RAGOT Audrey
2011
JOHANSSON Emma
2010
FERRIER-BRUNEAU Christel
2009
GIRARDET Florence
2008
MOCQUERY Magali
2007
JAUNATRE Marina
Cholet
-
Cholet
23 Martxoa
/ 116.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:02:31
JOHANSSON Emma
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JOHANSSON Emma
NSWE
03:02:31
2.
D'HOORE Jolien
LBL
00:00:00
3.
LONGO BORGHINI Elisa
HPU
00:00:00
4.
DE VOCHT Liesbeth
LBL
00:00:04
5.
CORDON-RAGOT Audrey
HPU
00:00:04
6.
MUSTONEN LICHAN Sara
NSWE
00:00:04
7.
GUARNIER Megan
00:00:06
8.
SAN SEBASTIAN LASA Irene
BPD
00:00:25
9.
RIVAT Amelie
FUT
00:00:25
10.
DUVAL Eugénie
00:01:22
11.
LETH Julie
HPU
00:02:59
12.
DE VUYST Sofie
NBEL
00:02:59
13.
JEULAND Pascale
FUT
00:02:59
14.
VAN SEVEREN Celine
LBL
00:02:59
15.
HANNES Kaat
VLL
00:02:59
16.
BIANNIC Aude
LTK
00:02:59
17.
BURATO Alna
EBIG
00:02:59
18.
VEKEMANS Anisha
LBL
00:02:59
19.
BLOCH Shani
00:02:59
20.
DOM Annelies
NBEL
00:03:05
60
Erretiratzeak
6.
FAHLIN Emilia
NSWE
DNF
11.
SANZ VAZ - ROMERO Ainara
BPD
DNF
12.
NORIEGA Mayalen
BPD
DNF
17.
LIMA - HATTELAND Tone
HPU
FAD
20.
OLSSON Sara
HPU
DNF
32.
DECROIX Lieselot
LBL
DNF
37.
ARYS Evelyn
VLL
DNF
38.
DRUYTS Jessy
VLL
DNF
41.
BELMANS Else
VLL
DNF
48.
VERBEKE Grace
NBEL
DNF
57.
LEMARIE Marine
DNF
59.
BERAT Marie Aline
DNF
60.
PETTE Melanie
DNF
61.
LEGRAND Stéphanie
DNF
62.
BUGELA Alessia
DNF
63.
BRIOT Mélanie
DNF
64.
CADOL Margaux
DNF
67.
QUINIOU Marine
DNF
68.
BRIN Mélanie
DNF
69.
THIBAUD Sarah
DNF
71.
JACOMET Eva
DNF
72.
ARGON Einat
DNF
73.
BEC Eloïse
DNF
76.
JOUAN Séverine
DNF
77.
SONNERY-COTTET Marie
DNF
78.
BAZIN Marjolaine
DNF
79.
FERRENT Laure Anne
DNF
82.
PROULT Maryline
DNF
85.
DEMAY Coralie
EBRE
DNF
87.
GERARD Hélène
EBRE
DNF
89.
LETUÉ Jennifer
EBRE
DNF
90.
SERO Coralie
EBRE
DNF
94.
DUTOUR Margot
DNF
96.
MATHIEUX Justine
DNF
97.
EUSTACHE Esther
DNF
100.
HEGOBURU Elodie
EBIG
DNF
101.
PHILIPPE Perrine
EBIG
DNF
102.
RENAULT Carine
EBIG
DNF
103.
TEMPORELLI Karine
EBIG
DNF
106.
DUMAS Noémie
DNF
107.
GOUSSE Emilie
DNF
109.
ORTEGA Margot
DNF
111.
SARAIVA Eléonore
DNF
113.
DOS SANTOS Sandra
DNF
114.
DUBAU-PREVOT Axelle
DNF
115.
VERHOEVEN Pauline
DNF
117.
PILOTE-FORTIN Hélène
DNF
118.
ALLIN Pauline
DNF
122.
BOUCHER Julie
DNF
124.
GUEDON Mélanie
DNF
127.
CEYSSAT Loriane
DNF
128.
COSTON Morgane
DNF
129.
PELISSIER Louise
DNF
130.
POURTIER Audrey
DNF
131.
ALMEIDA Sophie
DNF
134.
BAILLARD Laurie
DNF
135.
HUBER Lisa
DNF
136.
LABEYRIE Mélanie
DNF
137.
LE BRAS Justine
DNF
138.
SURAULT Angélique
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika