Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs
2014
(2.1)
Luxembourg / 2 Maiatza - 4 Maiatza
Edition: 3 (204.3 Km)
Winner:
VAN DER BREGGEN Anna
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Anna Van Der Breggen
NED
Tweets by @Festival_Elsy
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Etapa 2 >
Mamer
-
Mamer
4 Maiatza
/ 99.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:31:58
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
05:16:48
VAN DER BREGGEN Anna
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
RBW
02:31:58
2.
JOHANSSON Emma
GEW
00:00:02
3.
LETH Julie
HPU
00:00:02
4.
BRONZINI Giorgia
WHT
00:00:02
5.
OLDS Shelley
ALE
00:00:02
6.
BIANNIC Aude
LTK
00:00:02
7.
VAN DIJK Ellen
DLT
00:00:02
8.
GUARISCHI Barbara
ALE
00:00:02
9.
LONGO BORGHINI Elisa
HPU
00:00:02
10.
MAJERUS Christine
DLT
00:00:02
11.
FOURNIER Roxane
FUT
00:00:02
12.
HOSKINS Melissa
GEW
00:00:02
13.
PAWLOWSKA Katarzyna
DLT
00:00:02
14.
PIETERS Amy
GIW
00:00:02
15.
FERRAND PREVOT Pauline
RBW
00:00:02
16.
TAGLIAFERRO Marta
ALE
00:00:02
17.
DE VOCHT Liesbeth
LBL
00:00:02
18.
MULLENS Peta
WHT
00:00:02
19.
MALLING SIGGAARD Christina
AGG
00:00:02
20.
CILVINAITE Inga
RVL
00:00:02
4
Erretiratzeak
161.
PALADIN Asja
TOG
DNF
164.
FIORI Jennifer
TOG
DNF
194.
GINS Tara
ESPM
DNF
195.
ERIC Jelena
ESPM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika