Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Bretagne Féminin
2014
(2.2)
(Tour Féminin de Bretagne)
France / 16 Uztaila - 20 Uztaila
(301.0 Km)
Winner:
LONGO BORGHINI Elisa
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Elisa Longo Borghini
ITA
Tweets by @BretagneLadiesT
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Guingamp
-
Yffiniac
19 Uztaila
/ 94.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:23:06
LONGO BORGHINI Elisa
Laisterketako Liderra
:
07:10:13
LONGO BORGHINI Elisa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LONGO BORGHINI Elisa
HPU
03:23:06
2.
CORDON-RAGOT Audrey
HPU
00:00:27
3.
HEINE Vita
NNOR
00:00:55
4.
BIANNIC Aude
LTK
00:00:55
5.
BRAVARD Charlotte
FUT
00:00:55
6.
SCHWEIZER Doris
BPK
00:00:55
7.
PADER Lucie
FUT
00:00:55
8.
LESUEUR Mélodie
LTK
00:02:41
9.
SICOT Marion
00:02:41
10.
DUTRIAUX Fiona
FUT
00:02:59
11.
PALADIN Soraya
TOG
00:02:59
12.
KOSTER Anouska Helena
00:02:59
13.
DUVAL Eugénie
00:02:59
14.
JEULAND Pascale
FUT
00:02:59
15.
PIJNENBORG Mascha
00:02:59
16.
WALKER Jessie
EMFP
00:02:59
17.
STIENEN Jutta
NSUI
00:02:59
18.
KOZONCHUK Oxana
RVL
00:02:59
19.
MARZOHL Mirjam
00:02:59
20.
WEAVER Molly
00:02:59
9
Erretiratzeak
11.
DEMAY Coralie
EBRE
DNS
53.
CANTELE Pauline
DNF
95.
ONDET Céline
DNF
115.
SAGESSER Jennifer
DNF
133.
BRIOT Mélanie
DNF
135.
BERAT Marie Aline
DNF
163.
GUILMAN Victorie
DNF
166.
JAMONEAU Steffi
DNF
175.
ZHAPAROVA Aizhan
RVL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika