Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Ses Salines
2014
(1.1)
(Trofeo Migjorn)
Spain / 10 Otsaila
Edition: 2 (182.0 Km)
Winner:
MODOLO Sacha
2013
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Sacha Modolo
ITA
Edizioak
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2014
MODOLO Sacha
2013
HOWARD Leigh
Ses Salines
-
Santanyí
10 Otsaila
/ 182.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:07:53
MODOLO Sacha
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MODOLO Sacha
LAM
04:07:53
2.
SWIFT Ben
SKY
00:00:00
3.
MEERSMAN Gianni
OPQ
00:00:00
4.
TRENTIN Matteo
OPQ
00:00:00
5.
REYNES MIMO Vicente
IAM
00:00:00
6.
MATTHEWS Michael
OGE
00:00:00
7.
KWIATKOWSKI Michal
OPQ
00:00:00
8.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
MOV
00:00:00
9.
HUREL Tony
EUC
00:00:00
10.
SBARAGLI Kristian
MTN
00:00:00
11.
PERON Andrea
TNN
00:00:00
12.
DEBUSSCHERE Jens
LTB
00:00:00
13.
BOASSON HAGEN Edvald
SKY
00:00:00
14.
VIGANO Davide
CJR
00:00:00
15.
PETIT Adrien
COF
00:00:00
16.
MATZKA Ralf
TNE
00:00:00
17.
WEGMANN Fabian
GRS
00:00:00
18.
GROENEWEGEN Dylan
RIJ
00:00:00
19.
HAVIK Yoeri
RIJ
00:00:00
20.
GAVAZZI Francesco
AST
00:00:00
26
Erretiratzeak
28.
KENNAUGH Peter
SKY
DNF
70.
GRIVKO Andriy
AST
DNF
72.
IGLINSKIY Maxim
AST
DNF
86.
SANTAROMITA Ivan
OGE
DNF
87.
WEENING Pieter
OGE
DNF
91.
VAN DEN BROECK Jurgen
LTB
DNF
113.
TALANSKY Andrew
GRS
DNF
120.
IGNATIEV Mikhail
KAT
DNF
128.
VOROBYEV Anton
KAT
DNF
172.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
CJR
DNF
190.
CREMERS Ruud
TNN
DNF
207.
CIOLEK Gerald
MTN
DNF
229.
ORBE URRUTIA Haritz
EUK
DNF
231.
ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart
EUK
DNF
238.
ARRANZ ALONSO Ander
BUR
DNF
239.
ARRANZ ALONSO Unai
BUR
DNF
242.
MERINO CORTAZAR Igor
BUR
DNF
249.
GONZALEZ SALAS Mario
AJT
DNF
262.
GROEN Dex
RIJ
DNF
266.
KOUWENHOVEN Sjoerd
RIJ
DNF
268.
VAN ZANDBEEK Ronan
RIJ
DNF
273.
MONREAL Florian
TKG
DNF
275.
DEUTSCHMANN Jan
TKG
DNF
277.
GLOWATZKI Micha
TKG
DNF
280.
BECKER Philipp
TKG
DNF
281.
RAPP Jonas
TKG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika