Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Istarsko proljece - Istrian Spring Trophy
2014
(2.2)
(Istarsko proljece-Jadranska magistrala-Istrian Spring Trophy)
Croatia / 13 Martxoa - 16 Martxoa
Edition: 54 (481.0 Km)
Winner:
NIELSEN Magnus Cort
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Facebook
Laisterketako irabazleak
Magnus Cort Nielsen
DEN
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
e - Istrian Spring Trophy
2021
FISHER-BLACK Finn
2019
GALL Felix
2018
HAGEN Krister
2017
MUGERLI Matej
2016
PARDINI Olivier
2015
EIBEGGER Markus
2014
CORT NIELSEN Magnus
2013
MUGERLI Matej
2012
EIBEGGER Markus
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Porec
-
Labin
14 Martxoa
/ 158.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:35:04
CORT NIELSEN Magnus
Laisterketako Liderra
:
03:37:03
CORT NIELSEN Magnus
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CORT NIELSEN Magnus
03:35:04
2.
HNIK Karel
00:00:04
3.
KONRAD Patrick
00:00:04
4.
MUGERLI Matej
00:00:04
5.
RAZUMOV Maksim
00:00:10
6.
ROGINA Radoslav
00:00:12
7.
WERDA Maximilian
00:00:12
8.
BAJC Andi
00:00:12
9.
BISOLTI Alessandro
00:00:12
10.
SANTORO Antonio
00:00:15
11.
KUEN Maximilian
00:00:15
12.
GROßSCHARTNER Felix
00:00:15
13.
HERKLOTZ Silvio
00:00:19
14.
GOLCER Jure
00:00:19
15.
CANECKY Marek
00:00:19
16.
OLSSON Michael Einar
00:00:19
17.
RUMAC Josip
00:00:19
18.
KISERLOVSKI Emanuel
00:00:19
19.
KVASINA Matija
00:00:19
20.
WILMAN Frederik
00:00:19
9
Erretiratzeak
0.
DOMANCIC Jadran
DNF
0.
FOSS Marius
DNF
0.
FRANJKOVIC Marko
DNF
0.
GRIGORIEV Alexander
DNF
0.
HOSEK Josef
DNF
0.
HØISETH Vegard
DNF
0.
PÖSTLBERGER Lukas
DNF
0.
RABITSCH Stephan
DNF
0.
STEIDTEN Lukas
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika