Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Vendée
2015
(1.1)
France / 4 Urria
Edition: 36 (200.3 Km)
Winner:
LAPORTE Christophe
2014
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christophe Laporte
FRA
Tweets by @tourdevendee
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COQUARD Bryan
2021
WELTEN Bram
2019
SARREAU Marc
2018
DENZ Nico
2017
LAPORTE Christophe
2016
BOUHANNI Nacer
2015
LAPORTE Christophe
2014
FONSECA Armindo
2013
BOUHANNI Nacer
2012
KREDER Wesley
Olonne-sur-Mer
-
La Roche sur Yon
4 Urria
/ 200.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:01:13
LAPORTE Christophe
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LAPORTE Christophe
COF
05:01:13
2.
HUTAROVICH Yauheni
BSE
00:00:00
3.
SPRENGERS Thomas
TSV
00:00:00
4.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:00
5.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:00
6.
MENUT David
AUB
00:00:00
7.
MARCATO Marco
WGG
00:00:00
8.
PAGE Dylan
ROT
00:00:00
9.
HIVERT Jonathan
BSE
00:00:00
10.
NAESEN Oliver
TSV
00:00:00
11.
GOUAULT Pierre
AUB
00:00:00
12.
RENAULT Maxime
AUB
00:00:00
13.
TRONET Steven
AUB
00:00:00
14.
VAN HECKE Preben
TSV
00:00:00
15.
SIMON Julien
COF
00:00:00
16.
BACKAERT Frederik
WGG
00:00:00
17.
DASSONVILLE Flavien
AUB
00:00:00
18.
VINCENT Leo
RLM
00:00:00
19.
SISKEVICIUS Evaldas
M13
00:00:00
20.
MADRAZO RUIZ Ángel
CJR
00:00:00
18
Erretiratzeak
8.
GUILLOU Florian
BSE
DNF
11.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
DNF
14.
PINEAU Cedric
FDJ
DNF
24.
GUILLEMOIS Romain
EUC
DNF
34.
EIJSSEN Yannick
WGG
DNF
47.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
62.
SÁEZ BENITO Hector
CJR
DNF
93.
GUAY Julien
AUB
DNF
102.
DAKTERIS Janis
CCD
DNF
113.
EL FARES Julien
M13
DNF
114.
GIRAUD Benjamin
M13
DNF
117.
LAAS Martin
M13
DNF
122.
CECCHIN Alberto
ROT
DNF
126.
TEKLEHAYMANOT Temesgen
ROT
DNF
127.
VACCHER Andrea
ROT
DNF
146.
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander
MUR
DNF
161.
BARBAS Yoann
ADT
DNF
164.
DUVAL Julien
ADT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika