Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Auensteiner- Radsporttage
2015
(2.2)
Germany / 5 Ekaina - 7 Ekaina
(229.3 Km)
Winner:
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Ashleigh Moolman - Pasio
RSA
Edizioak
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2015
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2014
BRENNAUER Lisa
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
Ilsfeld
-
Auenstein
7 Ekaina
/ 127.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:29:25
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
Laisterketako Liderra
:
06:15:42
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
BCT
03:29:25
2.
BRZEZNA Paulina
00:01:37
3.
STULTIENS Sabrina
TLP
00:01:38
4.
BATAGELJ Polona
BTC
00:01:38
5.
LELEIVYTE Rasa
VAI
00:01:46
6.
ENSING Janneke
PHV
00:01:46
7.
DE VUYST Sofie
LWZ
00:01:46
8.
RITTER Martina
BTC
00:01:46
9.
ZANNER Beate
EMXX
00:03:04
10.
PLICHTA Anna
00:03:04
11.
SZYBIAK Ewelina
VAI
00:03:04
12.
MACKAIJ Floortje
TLP
00:06:03
13.
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla
NDEN
00:06:03
14.
DAAMS Jessie
00:06:03
15.
VAN DEN STEEN Kelly
VLL
00:06:03
16.
BRZEZNA Monika
00:06:03
17.
HANNES Kaat
VLL
00:06:03
18.
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
00:06:03
19.
KERN Spela
BTC
00:06:03
20.
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
TLP
00:06:03
31
Erretiratzeak
3.
MUSTONEN LICHAN Sara
TLP
DNF
4.
PIETERS Amy
TLP
DNF
6.
SOEK Julia
TLP
DNF
10.
PINTAR Ursa
BTC
DNF
13.
CROKET Gilke
VLL
DNF
20.
BASTIANELLI Marta
VAI
DNF
23.
MARTINI Alessia
VAI
DNF
26.
DE BOER Sophie
PHV
DNF
28.
ROOIJAKKERS Pauliena
PHV
DNF
35.
VANICKOVA Elena
DNF
39.
RIEGLER Elisabeth
NOE
DNF
42.
VAN OIJEN Alisa
NOE
DNF
45.
POLSPOEL Maaike
LWZ
DNF
47.
VAN DOORSLAER Annelies
LWZ
DNF
56.
MALLING SIGGAARD Christina
NDEN
DNF
76.
SCHWEINBERGER Christina
NAUT
DNF
78.
HAHN Jacqueline
NAUT
DNF
79.
WLOSZCZOWSKA Maja
NPOL
DNF
81.
GUZ Paulina
NPOL
DNF
82.
CYWINSKA Paulina
NPOL
DNF
84.
KARASIEWICZ Karolina
NPOL
DNF
85.
AUBRY Emilie
BCT
DNF
94.
KLOPPENBURG Margriet Helena
DNF
104.
LAMBRACHT Jessica
EMXX
DNF
119.
KATTINGER Luisa
EKLP
DNF
133.
REBMANN Jasmin
ERST
DNF
145.
RAU Sonja
DNF
164.
HEIDENREICH Franka
ESTU
DNF
174.
KLOTZ Sandra
DNF
175.
PETERS Johanna
DNF
194.
MEEHAN Francine
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika