Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour d'Azerbaïdjan
2015
(2.1)
(International Azerbaïjan Tour)
Azerbaijan / 6 Maiatza - 10 Maiatza
(867.0 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @tourdaz
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
POZDNYAKOV Kirill
2016
EIBEGGER Markus
2015
ROGLIC Primoz
2014
ZAKARIN Ilnur
2013
HRECHYN Serhy
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Baku
-
Baku
10 Maiatza
/ 143.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:32:10
FIRSANOV Serguei
Laisterketako Liderra
:
20:14:42
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FIRSANOV Serguei
RVL
03:32:10
2.
SHUSHEMOIN Alexandre
NKAZ
00:00:00
3.
MUGERLI Matej
BCP
00:00:01
4.
SISR Frantisek
ADP
00:00:01
5.
HORNER Christopher
AIR
00:00:01
6.
GATSKIY Pavel
NKAZ
00:00:01
7.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:01
8.
TAMOURIDIS Ioannis
BCP
00:00:01
9.
ROGLIC Primoz
ADR
00:00:01
10.
SULZBERGER Bernard
DPC
00:00:01
11.
AVERIN Maxim
BCP
00:00:01
12.
LAAS Martin
NEST
00:00:01
13.
SCHULTING Peter
PVC
00:00:01
14.
BIZHIGITOV Zhandos
NKAZ
00:00:01
15.
EDMONDSON Joshua
SKT
00:00:01
16.
HRINKOW Dominik
HAC
00:00:01
17.
SEROV Alexander
RVL
00:00:01
18.
OCKELOEN Jasper
PVC
00:00:01
19.
MESTRE Daniel
TAV
00:00:01
20.
TABORRE Fabio
AND
00:00:01
18
Erretiratzeak
66.
STIMULAK Klemen
ADR
DNF
82.
HAUGAARD JENSEN Kristian
LDT
DNF
91.
BAI Li Jun
MSS
DNF
111.
ASGREEN Kasper
TBJ
DNF
112.
BARNICK Jonas
TBJ
DNF
121.
BATORA Lukáš
CKB
DNF
122.
DEBNÁR Miroslav
CKB
DNF
142.
AKSOY Ismail
TKS
DNF
146.
SAMLI Feritcan
TKS
DNF
151.
BLAHA Martin
ADP
DNF
152.
HACECKY Vojtech
ADP
DNF
153.
HOCHMANN Jiri
ADP
DNF
155.
RYBIN Ondrej
ADP
DNF
191.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
TAV
DNF
214.
MOLNAR Istvan
NHUN
DNF
215.
SIPOS Zoltan
NHUN
DNF
225.
VAHTRA Norman
NEST
DNF
234.
NIKITIN Matvey
NKAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika