Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-pas-de-Calais
2015
(2.HC)
(4 Jours de Dunkerque)
France / 6 Maiatza - 10 Maiatza
Edition: 61 (888.2 Km)
Winner:
KONOVALOVAS Ignatas
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Konovalovas Ignatas
LTU
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Fontaine au Pire
-
Maubeuge
7 Maiatza
/ 178.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:13:50
AHLSTRAND Jonas
Laisterketako Liderra
:
08:30:06
COQUARD Bryan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AHLSTRAND Jonas
COF
04:13:50
2.
COQUARD Bryan
EUC
00:00:00
3.
GIRAUD Benjamin
M13
00:00:00
4.
BAUHAUS Phil
BOA
00:00:00
5.
THEUNS Edward
TSV
00:00:00
6.
HUTAROVICH Yauheni
BSE
00:00:00
7.
PLANCKAERT Baptiste
RLM
00:00:00
8.
KREDER Raymond
ROP
00:00:00
9.
VENTURINI Clément
COF
00:00:00
10.
JANS Roy
WGG
00:00:00
11.
DUPONT Timothy
RLM
00:00:00
12.
PEDERSEN Mads
CLT
00:00:00
13.
VAN STAEYEN Michael
COF
00:00:00
14.
TURGOT Sébastien
ALM
00:00:00
15.
DUQUE Leonardo
COL
00:00:00
16.
LOOIJ André
ROP
00:00:00
17.
BODIOT Alexis
ADT
00:00:00
18.
LE GAC Olivier
FDJ
00:00:00
19.
BAGDONAS Gediminas
ALM
00:00:00
20.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:00
1
Erretiratzeak
107.
MAS BONET Lluis
CJR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika