Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Cadel Evans Great Ocean Road Race (WE)
2016
(1.2)
Australia / 30 Urtarrila
Edition: 1 (113.0 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LIPPERT Liane
2019
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
2018
HOSKING Chloe
2017
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
SPRATT Amanda
Geelong
-
Geelong
30 Urtarrila
/ 113.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:58:45
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
GEW
02:58:45
2.
NEYLAN Rachel
GEW
00:00:49
3.
ROWE Danielle
WHT
00:00:49
4.
HOSKING Chloe
WHT
00:01:03
5.
KITCHEN Lauren
00:01:03
6.
CROMWELL Tiffany
00:01:03
7.
WILES Tayler
GEW
00:01:03
8.
CORSET Ruth
00:01:03
9.
GRIFFITHS Miranda
EHOL
00:01:03
10.
MULLENS Peta
WHT
00:01:07
11.
KENNEDY Lucy
EHI5
00:01:24
12.
HOWARD Kirsten
00:03:16
13.
LOBIGS Louisa
EHOL
00:03:17
14.
LIVINGSTONE Ruby
00:03:17
15.
BARROW Justine
00:03:17
16.
LETH Julie
00:03:17
17.
VAN DER HAAR - GARNER Lucy
WHT
00:03:17
18.
ROBERTS Amy
WHT
00:03:17
19.
ROWNEY Loren
GEW
00:03:17
20.
WHITSON Genevieve
00:03:17
17
Erretiratzeak
4.
ROY Sarah
GEW
DNF
5.
MCCONVILLE Chloe
GEW
DNF
22.
DE RITER Samantha
EHI5
DNF
34.
CHAPMAN Brodie
EHOL
DNF
43.
PERRY Kate
DNF
55.
BROUN Kirsty
DNF
64.
MCKAY Carley
DNF
65.
ANSELL Gemma
DNF
73.
MACDONALD Alicia
DNF
84.
MELDGAARD Josephine
DNF
93.
WALLETT Alice
DNF
95.
APOSTOLOU Michelle
DNF
101.
LEE Jer Ling Serene
DNF
115.
LINDORES Brittany
DNF
122.
HAANSBERGEN Alana
DNF
124.
BEECH Georgina
DNF
135.
MILLS Sara
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika