Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route du Sud
2016
(2.1)
France / 16 Ekaina - 19 Ekaina
Edition: 40 (641.5 Km)
Winner:
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nairo Alexander Quintana Rojas
COL
Tweets by @RouteOccitanie
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
DILLIER Silvan
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
CONTADOR VELASCO Alberto
2014
ROCHE Nicholas
2013
VOECKLER Thomas
2012
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2011
KIRYIENKA Vasil
2010
MONCOUTIE David
2009
NIEMIEC Przemyslaw
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Saint Pons de Thomières
-
Bessières
16 Ekaina
/ 196.00 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 15:00
Etapa irabazlea
:
04:50:01
COQUARD Bryan
Laisterketako Liderra
:
04:49:51
COQUARD Bryan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COQUARD Bryan
DEN
04:50:01
2.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:00
3.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
4.
MARTINEZ Yannick
DMP
00:00:00
5.
MCLAY Daniel
FVC
00:00:00
6.
DANIEL Maxime
ALM
00:00:00
7.
POULHIES Stéphane
ADT
00:00:00
8.
DELAGE Mickael
FDJ
00:00:00
9.
HARDY Romain
COF
00:00:00
10.
BELLETTI Manuel
STH
00:00:00
11.
KAMP EGESTED Alexander
SSG
00:00:00
12.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
00:00:00
13.
OFFREDO Yoann
FDJ
00:00:00
14.
CHETOUT Loïc
COF
00:00:00
15.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
MOV
00:00:00
16.
LEVARLET Guillaume
AUB
00:00:00
17.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
COF
00:00:00
18.
COMBAUD Romain
DMP
00:00:00
19.
BUSATO Matteo
STH
00:00:00
20.
DELAPLACE Anthony
FVC
00:00:00
3
Erretiratzeak
92.
HANSEN Lasse Norman
SSG
DNF
98.
SVENDGAARD Michael Carbel
SSG
DNF
107.
ARSLANOV Ildar
GAZ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika